Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 év után lett munkám, de az...

1 év után lett munkám, de az anyám szemébe még mindig szálka vagyok. Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
Miért utál engem. kb 1 évig voltam munkanélkülin, sajnos a szülői támogatásra is rá voltam szorulva március óta van munkám, júniusra végre sikerült magamat kicsit anyagilag utolérnem, de neki még mindig sz*r kis tetű vagyok, r*h*dék és azzal vagdalózik hogy én kihasználok mindenkit. Amikor józan akkor valamennyire normális velem de amikor beiszik annyira szidott átkozódott fenyegetőzött hogy én szégyenszemre sírva fakadtam férfi létemre. Mivel itt a nyár így mégjobban fogja csinálni mert akkor mindenki ingerült ilyenkor. Április végén a nagynéném is támogatott 20 ezer forintal és másnap felhívott azzal hogy nem érdemlem meg. Pedig én eleve nem akartam ezt a lakáshitel dolgot és ha továbbra is így folytatódik leugrom a tizedikről mert már nem bírom tovább, hogy állandóan ostromol. Nehéz dolgom van ezzel szemben mert gyenge idegzetú vagyok és a mai napig is üt vág amikor a közelében vagyok. Amúgy rám nézve ez mennyire veszélyes hosszútávon és mi lesz a következménye?
2010. jún. 17. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

költözz el, én is ezt tettem 20 évesen...

22F

2010. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért nem érdemes öngyilkosnak lenni.Nincs olyan probléma amit ne lehetne megoldani. Költözz el!
2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj minél messzebb tőlük. Fizesd ki a tartozásaidat, ha vannak, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Én 14 évesen jöttem el otthonról, mert elegem lett. De persze ők tartottak el, és kaptam mindent hétvégente nagy dózisban. Így hát amint kehetett, anyagilag függetlenedtem és egy évig feléjük se néztem. Azóta már tök jóban vagyunk, anyám tudja, hogy ha nem vigyáz a szájára, lemondhat a lányáról :)

21L

2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2010. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg függetlenedni a családodtól.Tudom, nem csak rajtad múlik, de lehetőség szerint soha ne maradj munka nélkül, fizesd a lakáshitelt, élj külön, ami pedig a személyiségedet illeti, inkább a barátaidtól és szerelmedtől (ha van) várj megerősítést. Ők tudják ellenpontozni az a káros önképet, amit a szüleid alakíthatnak ki benned. Az, hogy ütnek, vernek semmiképp sem helyes, ettől függetlenül van valami, ami miatt pikkelnek rád? pl, kocsmázás, játékgépezés, kisebb balhék, ilyesmi?
2010. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez folyik a barátoméknál.Költözz el, ha tudsz hová.Barátom is munkanélküli volt,most lett munkája,az utolsó forintot is elkérik tőle(de én nem engedem). Rád nézve elég veszélyes, mert tönkre teheti az életed,mert ha lesz komoly kapcsolatod,akkor nem biztos,h az a lány akit szeretsz ezt el fogja viselni ezt az anyádtól...

Remélem, hogy sikerül megoldani a problémát!!

2010. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Költözz,ha tudsz!

Engem is folyton bánt egy "családtag"-om:@

SOSEM GYILKOLNÁM MEG MAGAM AZ ILYEN EMBEREK ÖRÖMÉRE,JAVÁRA!ch..:P

Legyél erős!Sikerülni fog talpraállni!

2010. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!