Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjemet nem erdekli semmi,...

A ferjemet nem erdekli semmi, hogy huzhatnam ki ebbol az apatiabol?

Figyelt kérdés

A honvedsegnel dolgozik, 24/72 muszakban, tehat havonta 8 napot. Amikor otthon van, tesz-vesz a hazban, fozocskezik, sepreget, betesz egy mosast, stb, amit amugy szivesen megcsinalnek en munka utan, de masodallast nem hajlando vallalni, jogsija nincs, mert lusta tanulni, semmi szakmaja, amivel kezdeni tudna valamihez, ha esetleg nem lenne a katonasag, semmi nem erdekli igazan a horgaszason kivul. Amikor megismerkedtunk, tele volt tervekkel, most meg "jolvanazugy" minden. Tul nagyok az elvarasaim?

30N/34F


2018. júl. 4. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Inkább 10 nap, nem? 24 órás munka után az ember egy napig csak kóvályog, egy nap pihenés, és lehet menni megint.


Zavar hogy otthon van? Nem éltek meg a fizetésből? Vagy miért kellene változtatnia?

2018. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen a penzrol van szo, bar volna helye nemi plusszpenznek. Egy garzonba lakunk berbe, szerinte majd lesz lakas, ha a bank is ugy akarja... Inkabb a passziv hozzaallasa mindenhez, ami igazan zavaro. 34 evesen nincs egy sz.ros jogsi a kezeben, ez szerintem mond valamit... :/
2018. júl. 4. 16:54
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Sztem veled van a baj.
2018. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Ön miért nem teszi le a ' jogsit'?!

Mert nő?

Inkább örűlne a fix jövedelemnek is.

2018. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem van jogsim 🙂
2018. júl. 4. 17:09
 6/18 Dave092 válasza:
65%

Nem bántásból mondom, de azért szívesen megmondanám titokban a férjednek, hogy innentől kezdve akkor ne csináljon semmit a házimunkában akkor lehet te is többre értékelnéd azt amire most csak úgy mondod, hogy szívesen megcsinálnád te is meló után. De órában kb. ugyanannyit dolgozik egy hónapban mint esetleg te egy 8 órás munkarendben. Így ő is jöhetne ugyanezzel ha esetleg neki hétvégén is kéne dolgoznia míg te otthon pihensz.

Én egyedül a jogsiban tudok igazat adni, azt azért illik megcsinálni a mai világban, ki tudja mikor nyomnak az ember kezébe egy céges kocsit legalább, hogy el kéne ugrani vele ide vagy oda.

Szóval igen, szerintem kicsit nagyok az elvárásaid, persze ez csak vélemény :)

2018. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha a pénz nem igazán számít, akkor miért fáj neked, hogy otthon van? Miért akarod elzavarni másodállásban dolgozni? Így nem tud feljárni a másik pajtásod?
2018. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Havi 8 napot dolgozik, és se szakmája, se motivációja semmire?
2018. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Én nem szívesen élnék egy céltalan emberrel, főleg ha nem igy indult.

Mi ha valamit kitűztünk a férjemmel,elértük,akkor keresünk másik lehetőséget.

Legyen házunk,kocsink gyerekeink stb.


3 gyerkőcünk van,2 hetes a kicsi, de valami apróság mindig akad otthon vagy szakmában amiben lehet fejlődni.


Szóval nekem rosszul esne,ha a férjem se nem tanulna se nem küzdene valami előrelépésért.


32/N 32/F

2018. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Ülj le beszéljétek meg párszor mi a gond de mediátort is vonjatok be . Aztán ha nincs pár hónap alatt semmi és megoldható a külön utatok mert nincs közös utód se hitel lépjetek tovább . A tények azt igazolják a halogatás lopott idő és egy mentőövként a gyerek bevállalása ront mindenki életén .
2018. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!