Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret az anyám?

Nem szeret az anyám?

Figyelt kérdés

A szüleim el váltak évekkel ezelőtt. Van egy kis öcsém. Nem lakom velük több mint 1 éve. Testvéremmel kivételeznek az élet társával. Mindig én megyek anyumhoz, hogy mi van vele. Szoktam segíteni neki. De sose kérdez felőlem, hogy hogy vagyok. Mindig csak magáról beszél. Sose hív, nem is jár hozzám meglátogatni. Mi lehet az oka?

23/F



2018. júl. 5. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból azt mondom, hogy anyukád egy új kis családot teremtett kistesóddal és az élettársával. És az ő szemében ebbe a családi idillbe te már nem férsz bele. Velem is pont ezt csinálta. A tesóm még formálható volt, hogy az új élettárs nevelje. De mivel én már idősebb voltam, csak útban voltam. Sajnálom, tudom mit érzel.
2018. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szomorú olvasni, eddig eszembe se jutott hogy új kis családot teremtett. Csak nekem meg rossz látni, hogy más családok milyen jól ki jönnek. Erős köztük a családi kapocs. Bánt, hogy semmilyen érdeklődést nem jelez irántam. De hát akkor majd hozzá szokom az új helyzethez. Köszönöm a válaszod
2018. júl. 5. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, "elso" jol mondja. Detto tapasztalat. Mondjuk en pont lesz'rom, hogy szeret-e engem anya. :D Ugy vagyok vele, hogy amikor oreg lesz, akkor sem a kisocsemnek, sem az ostoba baratnojenek nem fog kelleni. Csak egy hajszal valaszt el attol, hogy engem se erdekeljen a sorsa.
2018. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!