Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy engem hibáztat az...

Jogos hogy engem hibáztat az autóbalesete miatt?

Figyelt kérdés
5 hónapos kapcsolatban szakítottam 2 hete hétfőn. Sok oka volt neki, nem törődött velem többet írt a haverjainak mint nekem, nem mesélt az életéről, nem mutatott be a rokonainak. Nem bíztam benne. 36 évesen még a szülőkkel lakik, hozzám nem akart költözni. Szóval hétfőn szakítottam vele pénteken reggel hívott hogy összetörte az autót. Mint kiderült elém jött volna hogy bevigyen dolgozni mert szakadt az eső de megcsúszott az M3-on és totálkárosra törte az autót. Neki nem lett baja. Az autó kb 4 milliót ért és nem volt rajta casco, ezeket csak a baleset után tudtam meg. Hálistennek be volt kötve( egyik ok volt a szakításra hogy nem használta a biztonsági övet). A baleset napján és másnap érdeklődtem felőle kiengedték még aznap a kórházból jól volt. De nem szerettem volna kibékülni vele. Azóta megkaptam tőle hogy én egy smst sem tudtam neki írni hogy van és kimondottan neheztel rám mert szerinte miattam szenvedett balesetet. A szavaival élve a szeretetem miatt ő majdnem ottmaradt. Zuhogó esőben elmondása szerint 130al ment a pályán. Szerintetek jogos hogy engem hibáztat? Azóta nem keres és a cuccait sem szeretné elvinni tőlem

2018. júl. 8. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem merem megkérdezni hány éves vagy!
2018. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Tipikus érzelmi zsarolo.. Ne h bedőlj,max megint az lenne h te még élveznedd is kéne h hézagtöltő vagy akit rejtegetni kell,36 évesen az h vki nem akarja fellvállni a pátját v a családjában van gebasz v nős és családja van,az meg h letoj,és utána téged vádol,szánalmas.

36N

2018. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Hm...szóval 4 milliós kocsi...Feltételezem van munkája és nem a szüleitől kapta. Ha van munkája miért a szüleinél él? Mindegy, ez már csak a csipkelődés része.

Nem, nem vagy hibás. Próbál téged érzelmileg zsarolni. Gyerekes és gyenge egy újrakezdéshez szerintem. Én végleg megszakítanám vele a kapcsolatot.

2018. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem Te vagy a hibás. Ha lezártátok a kapcsolatot, minek akart elvinni téged dolgozni? A cuccait meg meg rég elvihette volna! Ráadásul, ha nem olyanok a viszonyok, lassabban kell menni, nem kell száguldozni, szóval a pasi volt az idióta, ne hibáztasd magad!
2018. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Aki szakadó esőben 130-al száguldozik csak magát hibáztathatja, senki mást. Egyébként sem te kérted, hogy menjen érted, miért lennél te a hibás (sőt még ha kérted volna se te lennél).
2018. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez volt az egyik problémám vele. Hogy nem önállósodott. A kocsit a félretett pénzéből vette de most az odalett. Lakásra nem volt pénze azt mondta, hitel nélkül akart venni és azután meg felmentek az árak. Szóval most ezért utál.
2018. júl. 8. 17:55
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem kértem hogy jöjjön, nem is tudtam róla. De mégis miattam van szerinte és van egy olyan gyanúm hogy otthon is ugyanezt adta elő. Nyílván azért jött mert ki akart békülni
2018. júl. 8. 17:56
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Ja és még valami, akinek annyi esze van, hogy a 4 millás autójára nem köt casco-t, az így járt, megérdemli a sorsát.
2018. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

No comment. A pasi azért nem megy külön mert kényelmes h ki van nyalva a valaga otthon a többi kifogás. És nem akar semmiért feleloségét vállalni,a belesetet is ezért háritja rád,az osszes ilyen 30feletti szülővel élő pasi ovodás felelősség válallás nulla,őt kell körbe ugrálni az alattvaloknak. Ilyenhez nem h feleségül mennu gyereket szülni de járni sem szabad.. Gyanitom h te még fiatal vagy azért keveredtél őssze egy ilyen érzelmi zsarolos ,háritos,letojos anyám asszony katonájával. :(

36N

2018. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem pakold össze a nálad hagyott dolgait, és add fel postán. Az érzelmi zsarolásnak ne dőlj be ezután sem! Bár eddig is úgy éreztem, hogy helyén van az eszed...
2018. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!