Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ma átmegyek hogyan enyhítse...

Ha ma átmegyek hogyan enyhítsek rajta, és hogyan tegyem jová a helyzetet? Mivel lágyítsam meg Őt, hogyan csábítsam el újra?

Figyelt kérdés

A barátommal kapcsolatban pár napja kétségek támadtak bennem az érzéseimmel.

Mert nem éreztem magamban lángolónak a szerelmet iránta.

Elmondtam neki, kértem tőle időt. ez neki fájt, mert szeret engem. Szóval ahogyan elmondta játszottam vele az elmult 3napban.

Szakított velem, mondván ha nemérzem azt amit ő (szerelmet) akkor ennek nincs értelme.

Bután ültem, mert tudtam hogy igenis szeretem, csak jött 1 rossz hullám.

Tudom butaságot csináltam. Kérlek ne szídjatok, bánom amit tettem!

Tegnap "kibékültünk" kaptam még egy esélyt, aztmondta ha akarok akkor ma átmehetek hozzá.

Megyek is délelőtt... csak hát félek, mert ugyebár most nekem kéne kezdeményezőbbnek lennem, de sosem voltam az a fajta. Pedig 8hónapja járunk, Ő21 Én 17vagyok.


2010. jún. 18. 07:14
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval... nemigazán tudom, hogy mit kellene majd neki mondanom, és hogy hogyan közeledjek felé, hogy jól süljön el. Már most izgulok, pedig előtte még évzáróra kell mennem
2010. jún. 18. 07:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vigyél magaddal valami kis békülő-sütit, a pasik szeretik a hasukat általában, vagy süss még otthon valami finomat amit elviszel neki, ott meg masszírozd meg, mondd sokszor hogy mennyire jó érzés vele lenni, én ilyesmiket csinálnék :)
2010. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, esetlg ha látod hogy olyan a szitu, beszélhetsz is vele erről, mondd el őszintén neki, hogy nagyon szereted, csak épp rossz hangulatban voltál, azért mondtad, ilyesmi..
2010. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, a masszázs jó ötlet:) de sütit már nemtudok sütni:D
2010. jún. 18. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem a korod miatt, nincs azzal baj, amit tettél. Előfordul, hogy az ember nem biztos az érzéseiben, főleg fiatalon. Nyilván nem mérlegeltél, mint mondjuk egy 30 éves ember tette volna.

A baj csak annyi,hogy ezekkel a kinyilatkozásokkal, olyan sérelmet okozol a szerelmednek, ami mindig benne marad. Készülj fel rá, hogy most már mindig benne lesz az, hogy nem szereted őt igazán.

Ezért próbáld megértetni vele, hogy nagyon szereted, csak egy picit meginogtál. Előfordul bárkivel. Legközelebb pedig ne légy hirtelen, hanem gondold át előtte, mit mondasz, mert sajnos ezeket nem felejti el az ember.Szia

2010. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!