Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek milyen gyakran...

A ti szüleitek milyen gyakran veszekedtek? Mennyire volt durva?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Minden nap. Elég durva volt. Szerencsére aztán elváltak.
2018. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Hat... amikor kiderult a megcsalas jo ideg kb. mindennapos volt.

Kb. 7-8 eves voltam, de vannak pillanatok, amikre tisztan emlekszem. Akkor egyszer lattam anyat sirni. Tettlegessegig azt hiszem egyszer fajult, de apam villamgyorsan le is vette a kezet anyamrol, nem ilyen ember.

Szoval inkabb kiabalas, siras ilyen aprosagok:)

Ja egyszer falhoz lett vagva a telefon


De reg gondoltam ezekre:D

2018. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Naponta, aztán elváltak.

Már kisgyerekként is örültem, hogy végre elváltak. Utána végre nyugi volt.

2018. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten. A Fizikai bántalmazásig még éppen nem, de lelki bántalmazásig már rég eljutottak. Nagyon rossz így élni. Jó ideje tart már, válni csak anyám akar, apám erre fenyegetőzik. Ez már rég nem család, csak 4 ember, akiket összeköt a genetika meg talán némi szeretet.
2018. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk szerencsére nem voltak óriási veszekedések.Mivel a szüleim nagyon egy hullámhosszon vannak maximum csak összeszólalkoztak.Haraggal viszont sosem feküdtek le,és nekünk is mindig azt tanították,hogy akár mekkora baj van mindig megkell beszélni.Úgyhogy mi ilyen szempontból nagyon szerencsések vagyunk a testvéremmel.Amióta pedig mindketten elköltöztünk otthonról úgy élnek mint a fiatal szerelmesek.
2018. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én még a szüleimmel lakom és 1-2 naponta veszekednek. Mióta idősebbek lettek, érdekesmód csak anyázásig fajul el maximum, meg néha úgy üvöltöznek egymással, hogy az utca másik végében is lehet szerintem őket hallani. Régebben viszont megesett, hogy egymásnak is mentek.
2018. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szivárvány000 válasza:
100%
Szia! Időszakosak voltak a viták, pár hétig szinte minden nap, aztán egy kis csend. Sokszor kértem, hogy váljanak el, ami ugyan nem történt meg, de már nincsenek együtt. Sajnos túl későn költöztek külön, mert én belebetegedtem abba a 15 évbe..
2018. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
Még fiatalkorú vagyok, a szüleimmel lakom. Szinte sose vitatkoznak, ha mégis, akkor apróbb dolgokon és kb. 3 percig tart.
2018. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim nem veszekedtek. Voltak vitáik, de sosem hangosan. Én éreztem, hogy nincsenek teljesen egy hullámhosszon, de jó gyerekkorunk volt.

Végtelenül hálás vagyok érte, hogy maguk elé tudtak bennünket helyezni, nem hangoskodtak, szeretettel viselkedtek felénk, és tisztelettel egymás felé, és csak akkor váltak el, amikor már nagyobbak lettünk, részben felnőttünk. Pedig iszonyúan nehéz lehetett nekik.


Na, nem volt ez azért olyan fáklyás menet :D Mert éppen az előzmények miatt derült égből villámcsapásként ért a válás, és 10 évig tartott, mire valóban feldolgoztam. De sokkal jobb, mintha kezdettől egy zaklatott családban kellett volna élnem. És azóta tudom ezt igazán, valóban értékelni, mióta magam is szülő lettem. Ha az ember nem tud szerető, nyugodt és biztonságos környezetet biztosítani a gyerekének, akkor alig lehet arra számítani, hogy felnőve ő magabiztos, és valóban, belülről jövően erős lesz, aki képes felállni tragédiák után is. Ez a legfontosabb, hogy a kicsi gyerek szeretetben és biztonságban érezze magát. Ezért jobb lehet a korai válás is, ha a szülők egyáltalán nem tudnak nyugodtan, tisztelettel együtt élni. Nem kell, hogy a gyereket bántsák, az is elég, ha egymással teszik ezt, a kicsi gyereknek ez épp annyira rossz. Ugyanúgy nincs meg a biztonság.

2018. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Heti szinten eléggé apró hülyeségeken is képesek orbitális vitákat csinálni, már azóta mióta én meg tesóm megszülettünk.Sokszor volt arra példa, hogy apám bezárta anyámat a szekrénybe vagy ki a házból, volt arra is példa hogy anyám lelépet és 1 hétig nem hött vissza.Mindketten úndorítóan tudnak viselkedni ilyen szempóntból, nyilvánvalóan dühkezelési és más problémájik is vannak de nme érdekli őket.Helyette én járok/jártam(most már nem annyira sokat mint régen)pszihológúshoz.
2018. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!