Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok konzervatív...

Mennyire vagytok konzervatív család? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Hmm, én a családomat csak félig-meddig mondanám konzervatívnak. Legalábbis amíg kisebb voltam, ez érvényesebb volt rá, több mindenre kiterjedt a tiltás.

15 éves koromig mindig csak fél 8-ig gépezhettem, és csakis akkor, ha megkérdeztem, hogy gépezhetek-e? 16 éves koromban mondták el a wifi jelszót, és akkor esténként le is kapcsolták, hogy korlátozzák az internethasználatomat.

Egy adott időpontra haza kellett érnem, ha akár 5 percet is késtem, már megvolt a baj.

Ha kimentem barátokkal sétálni, nem mehettem sehova, csak a közelbe, ha mégis kiderült, hogy kimentem a megengedett zónából, büntetést kaptam. Ekkor már 15-16 éves voltam.

Bulizni ezekből az okokból kifolyólag már meg sem próbáltam, mert tudtam, hogy maximum 11-12-ig lennék elengedve.

2018. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!