Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szakmáig kell fizetni a...

Első szakmáig kell fizetni a tartásdíjat. Ha a második szakma magasabb szintű technikusi, és u. u. nappali OKJ képzés ebben az esetben köteles vagyok-e továbbra is fizetni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, első szakma megvan.
2018. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy köteles. De a gyereked se köteles a továbbiakban szóba állni veled.
2018. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es "Nem vagy köteles. De a gyereked se köteles a továbbiakban szóba állni veled."


Elég baj, ha a gyerek CSAK AZÉRT áll szóba a szülövel, mert FIZET utána!!!

Gondolom, a kérdezö nem azért akarja abbahagyni a fizetést, mert nincs kedve, hanem mert nincs pénze!

Másrészt meg ha a gyereknek van egy szakmája, akkor elvileg tartsa el magát és ne mástól várja ezt el.

2018. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Képzeld én eltartottam magam elég hamar mert a pelenkát a csapvizet is felszámolták volna, az apám meg most h jol megy a cégem eltartatna magát élősködő anyámmal egyutt,jol beintettem nekik letiltottuk öket testvéreimmel, cimcsere stb,aki nem támogatja a gyerek tanulmányait jövőjét sőt pénz forrásának nézi(anyák szeretnek a gyerekbol élni),lehuzkodják mint egy albérlőt,és ahol meg apuka kényszer bol fizet csak és várja h letudja az nem szülü. És igen mehet dolgozni a gyerek 16 évesen is meg egy alapszakmával is megkeresheti a pénzt a mesterképzésr,de nem köteles kapcsolatatot tartani. Én a nevet is levettem a sperma donornak. Anyámat meg kb szembeköpjük bátyáimmal a sok joért amit kaptunk...
2018. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok 1 es köszi, 2 4-es idealista pötcsnek üzenem, az új ptk is pontosan ezért 25 éves korig kötelez, mert ne fejjék tovább az apát, főleg ha egy lakás árát fizette ki addig
2018. júl. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!