Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz el a...

Mennyi időt töltesz el a párod családjával? Ebbe értem a szülőket, nagyszülőket, testvéreket is. Ünneplitek-e a születésnapokat, névnapokat közösen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi még nem élünk együtt de a barátom nálunk van úgy a hétből 6 napot. Az az egy nap az, amikor én megyek hozzájuk aludni. Ez azért van mert én nagy városban élek, ők meg egy kis faluban és tényleg nem lehet csinálni semmit csak a szobában ülni. Amikor ott vagyok, akkor próbálok egy kis minőségi "pletyka" időt tölteni az anyukájával vagy a tesójával és annak a barátnőjével. :) A születésnapokat megünnepeljük, karácsonyt és a húsvétot szintúgy, csak ezeknél beosztjuk, hogy egyik nap az ő családjánál, másik nap az enyémnél és fordítva. Nagyszülőkkel és a többi családtagjával nem nagyon tartják a kapcsolatot.
2018. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Évente olyan 3-4 alkalommal pár órát. Nem ünneplünk ilyesmiket közösen, bár az egyik alkalom amikor megyünk az vagy karácsony vagy szilveszter. Névnapokat eleve nem is ünneplünk.
2018. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 havonta fél napot.
2018. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Havonta két napot vagyok náluk, karácsonykor 25 vagy 26 este átmegyek.

Aránylag jó a kapcsolatom velük, csak anyósom egyfolytában méricskéli a külsőm emiatt nem szeretek átjárni.

2018. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apósomèkkal semennyit, nem tartjuk velük a kapcsolatot 8 ève. Sógornőmèkkel èvi 2-3 alkalommal találkozunk, mert külföldön laknak.
2018. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 év alatt összesen volt 1 hónap (2 alkalom, 2-2 hét alkalmanként). Kedves, normális emberek, de azért szerencsésnek érzem magam, hogy egy másik kontinensen élnek. Nekem nincs családom, úgyhogy a férjem ezt teljesen megúszta.
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem férjem van. Nagyon jó a kapcsolatom anyósekkal.

Általában vagy szombaton vagy vasárnap megyünk, valamikor csak 2 hetente. Közel lakunk, 20 km-re. Férjemnek 2 bátyja van, az egyik a feleségével még közelebb laknak, úgyhogy ők is mindig jönnek(ott már unoka is van).


Névnapokat nem igazán, de szülinapokat mindig tartunk közösen.


24/N

2018. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!