Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nehezen enged el...

Anyukám nehezen enged el itthonról. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és most, hogy nyár van sokat szeretnék a barátaimmal lenni. Ahhoz, hogy Anyu elengedjen, mindig részletesen be kell számolnom, hogy kivel, mikor, hova meddig. A programok általában úgy néznek ki, hogy bemegyünk a városba, sétálgatunk, beülünk néha valahova, stb. Nem kell rosszra gondolni, nem cigizünk, drogozunk semmi. Csak elvagyunk. Anyu meg kb óránként hivogat, hogy mikor jövök már végre haza, stb. Ez még a kisebbik, a rosszabb amikor lánnyal találkozok. Mindig kellemtlen elmondani neki, hogy lánnyal találkozom, meg kell mondanom a nevét, hova jár suliba, képet mutatni róla ilyenek. Ès közben hivogat, hogy na hogy alakul, meddig leszel, milyen a lány ilyenek. Mintha életképtelen lennék. Ezért nem is szoktam elmondani, ha lánnyal találkozom. Èrtem, hogy aggódik, de már túl reagálja szerintem, és Tatabányán lakok, szóval nem is nagyváros. Nálatok ez hogy van?

2018. júl. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Húúú basszus mekkora fikát fogsz most kapni, hogy te egy anyuci pici fia vagy, állj a sarkadra te életképtelen stb..készülj fel!
2018. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Fura, hogy 17 évesen fiú létedre ennyire félt. Beszélj vele, hogy ez már sok és tudsz magadra vigyázni.
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Talán ülj le beszélni anyukàddal ès ne ezen az oldalon vàrj segítséget mert én nem fogok beszélni az anyukàddal ez a Ti ügyetek
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is majdnem ugyanez vagyok, bár én lány vagyok és apukám ilyen :D de azért hívogatni még ő sem szokott óránként.

Szerintem ne vedd fel egyszerűen a telefont. Írj egy sms-t, hogy minden rendben és kész.

Lehet, hogy bunkónak hangzik a módszer, de baromi kellemetlen, mikor az embert ilyen szinten ellenőrizgetik. Még egy 12 évest sem illik óránként felhívni, nemhogy valakit, aki mindjárt felnőtt.

2018. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert hagyod. Abban nincs semmi, hogy megmondod, hogy xyz haverjaiddal leszel, ide mentek, ekkor jössz és érkezz haza pontosan. És itt vége a beszámolónak. Kicsit növeszd ki a tökeidet.
2018. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
15 lesz a lanyom de mehet barhova (napkozben este 10ig), mondjuk mindig tudom hova megy es mindig ir mikor jon. Abszurd amit anyád csinál!
2018. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy a mobilt ki is lehet kapcsolni? ;-)
2018. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!