Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, rengeteg dolgot feladtam, mióta férjem megismertem. Lassan nem marad semmi a régi énemből.

Azt mondta, hogy bár én vagyok vele szinte mindig, elvenné a gyereket, bebizonyítja, hogy veszélyes vagyok rá. Tudom, hogy munkaköréből kifolyólag sikerülne neki....


2018. júl. 20. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja elvenni tőled. Esélye nincs, ne ülj fel ennek a szövegnek.Inkább mosolyogj, és nyisd ki az ajtót előtte, hagy menjen:)
2018. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy sürgősen kezdj el olvasgatni (inkognitómódban!!!) a párkapcsolati erőszakról, ugyanis te jelenleg egy bántalmazó kapcsolatban élsz.

A gyerekeddel zsarol, miután leépítette a életed, a személyiséged: bevált, régi, aljas, gyakori módszer.


Sajnálom.

Nem, ez nem azért van, mert értéktelen vagy.

Nem, ez nem azt jelenti, hogy hibás lennél, vagy gyenge vagy életképzelen.

NEM VAGY AZ!


És kezdj el tervet kovácsolni a menekülés után időre, anyagi és egyéb értelemben is.

2018. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Válj el. Sürgősen
2018. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nincs már egy barátom sem, ezt is ellenem tudja fordítani. Mondogatta egy ideje már, hogy szemétség, hogy a gyereket mindig az anyának ítélik. Nem érzem, hogy kicsit is magam miatt lenne velem.
2018. júl. 20. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez se makezdődőtt..
2018. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem....
2018. júl. 20. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Agresszív? Sokszor ordibál? Rosszul bánik a gyerekkel? Ha igen, csinálj hagfelvételt vagy videót, és váláskor neked is lesz bizonyítékod. Egyébmé t így is nagy esélyel te kapod a gyereket.
2018. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!