Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek az unokahúgotokn...

Megengednétek az unokahúgotoknak, hogy amíg nyaraltok, a lakásotokban legyen, amennyiben?

Figyelt kérdés
...tudnátok, hogy nem jön ki jól az apjával, aki külföldön dolgozik és pont abban az időszakban lenne otthon, míg ti nyalaltok? Lehetősége még nincs elköltözni. 24 éves lányról van szó.

2018. júl. 21. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem viszitek magatokkal? Különben én igen! Azért vagyunk rokonok, hogy segítsünk egymásnak....
2018. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Én megengedem a 27 éves unokahúgomnak, hogy a lakásomban éljen amíg külföldön dolgozom/élek. Ismerem, és tudom, hogy felelősségteljes felnőtt nő, aki tud kulturáltan élni, viselkedni, és nem teszi tönkre a lakásomat.

Ha buliszós lenne, ha minden héten más pasija lenne, akkor nem engedtem volna meg. Szóval a kérdés az, hogy az unokahúgod milyen ember.

2018. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem jár el barátnőt I, inni, bulizni, pasizni sem szokott.
2018. júl. 21. 23:22
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én is megengedném, ha nem okoz ez bármiféle konfliktust a családban. Ha felelősségteljesnek ismered, akkor persze. Mindig jól jön egy nagybácsi. :D
2018. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kettes válaszolóval értek egyet. Attól függ milyen a kapcsolatom a kérdéses családtaggal és milyen ember ő.


A jelenlegi családtagjaim közül max anyámat merném egyedül hagyni a házamban míg én nyaralok...

2018. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha szívem csücske, és tudom, hogy megbízható, nem szedné szét a házat, akkor igen.
2018. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Én nem. A lakás az én személyes terem. Nem rúgnám fel a privát szférámat azért, hogy az unokahúgom egy permanens problémáját, aminek hozzám semmi köze, egy kis időre enyhítsem.
2018. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
24 évesen elég szomorú élete lehet ha nincs még egy barátnoje se én már akkor mennyaszony voltam.. Megengedném.
2018. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
meg, hogyha felelősségteljes megbízható és tudnám hogy nem csinál romhalmazt a házból mire visszaérek.
2018. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mert ha elkezd ott rendelni, akkor engem csuknak le 8 évre kerítésért...
2018. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!