Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetnek uj eletet?

Hogyan kezdhetnek uj eletet?

Figyelt kérdés
Van egy 7 eves kisfiam es egy 4 honapos baba a hasamban.Szeretnek uj eletet kezdeni a gyerekekkel..Anyamekhoz nem mehetek viszont nemszeretnek a mostani parommal maradni..Neztem az anyaotthonokat nagyon nehez es maceras bekerulni.Nem latok mas kiutat csak a valtozast..
2018. júl. 22. 22:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben h lemondok a babarol az apa javara es a fiammal (mert a 7 eves nem a sajatja) elmegyunk messzire..Sajnos nagyon kilatastalan az egesz..Lelki terrorban elek vele es a masik 3 gyerekevel...nemtudom hogy mit tehetnek..
2018. júl. 22. 22:56
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Lelkiterrorral védekezhetsz majd, amikor a gyerekfelügyelet megállapításra kerül a sor. Am se hiszem, hogy egyedül a három gyerekéhez kell neki egy negyedik. Barátnőhöz nem tudsz költözni?
2018. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vallalja a gyereket.Sőt kell neki..Aztmondta adjam neki felneveli..
2018. júl. 22. 23:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs baratnom.Nincs nekem senkim.Csak a 7eves kisfiam
2018. júl. 22. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, macerás bekerülni az anyaotthonokba, viszont segítséget és tájékoztatást - kihez fordulhatsz még - adhatnak, semmit nem veszítesz, ha érdeklődsz.
2018. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felvázolod a helyzeted, segítenek neked. Te le akarsz mondani a gyerekről? Előbb lett volna nekem abortuszom, mint hogy ilyen ember kezébe adjam. Ne mondj le róla, egy életen át bánnád.
2018. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os sajnos hogy eltudjam magunkat tartani magamat(alberlet+rezsi+kaja) es a 7eves fiamat dolgoznom kell majd.Babaval nemfog menni.Ezert gondoltam erre a megoldasra.Viszont akkor orokre elbucsuzhatok a masodik gyermekemtol.. :(
2018. júl. 22. 23:37
 8/11 anonim ***** válasza:

SEGÉLYVONAL BÁNTALMAZOTT NŐKNEK ÉS GYEREKEKNEK


06-80-505-101 MINDEN HÉTKÖZNAP ESTE (SZERDA SZÜNNAP) 18 ÉS 22 ÓRA KÖZÖTT


SEGÉLYVONAL SZEXUÁLIS ERŐSZAK TÚLÉLŐINEK


06-30-982-5469 PÉNTEKENKÉNT 10-14 ÓRÁIG

2018. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Én tényleg nem értem, ha ennyire nem jó a kapcsolat minek kellett ez a gyerek. Gondolkodni luxus?
2018. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lelki terrortól lettél ilyen gyenge akaratú?

1. Elmész dolgozni.

2. Babával nem fog menni? Berakod egy bölcsibe a kis lurkót.

Nyilván nem lesz könnyű, főleg egyedül, de te vagy az anyja, azt akarod, hogy majd a fiadat is lelkiterrorral tartsa? Szerinted hogy fog vele bánni azok után, hogy az anyja így elhagyta?

2018. júl. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!