Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolt a családotok amikor...

Mit szolt a családotok amikor közölted velük hogy befog döli a hiteled?

Figyelt kérdés

Nem elég az hogy elveszitek mindent ami 10 év alatt összejött, a család reakcioja is ki kell hogy boritson...

Férjél vagyok, és csak a férjem dolgozk. z én családom hóapokig segitett anyagilag de most már ök sem birják, anyám ma leüvöltötte a fejem, hogy micsoda egy balf..sz lánya van hogy nem kap munkát, és hogy ők mennyi pént raktak b már be az én házamba... ( max fél milla a)a férjem gürizi halálra magát (legalább 10 milla volt a házba lerakva)a hitelen kivül... a lényeg hogy anyámék üvöltöznek,, histiznek, teljesen kikellt magábaol hogy ilye balf..sz gyerekei vannak,,,,

Nem csak a házamat fogom elveszitei, de jocskán fog maradni hitel ugy hogy semmim sem lesz, amit rá teszek a anyámék házára mivel tulaj tag vagyok.

anyiban tehetek az egészről hogy el akartam költözni, és most mindenki engem támad. Felhivnak telefoon és leüvöltik a fejem, hogy minden miattam van.....

ugy érzem összeroppanok..


2010. jún. 19. 11:06
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
22%
Így jár az aki felveszi a sok hitelt. Magadnak köszönheted.
2010. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak lakáshiteletek van, vagy más is?
2010. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
En a ket nyelvvizsgammal,diplomammal egy irodahazat es ket bankot takaritok.Privatba neha nagytakaritas haznal.Igy osszejon havi 95-100.Ezelott egy mini ABC-ben voltam 6 oras 47 ezerert.Tobb a semminel.Aki akar dolgozik.En a helyedben barmit elvallaltam volna.
2010. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ég sosem volt ilyen: egyrészt nem veszek fel hitelt, még ha nem is azonnal lett házam, hanem elöször összespóroltuk a nagyrészét. Másrészt SOHA nem kérnék mástól (családtag, ismerös) pénzt a törlesztésre, mert ha a részleteket nem tudom fizetni, akkor ez ilyen kölcsönre még annyira sem jut - és minek kellene öket is belerántani az adóságokba. NEKED lehet, hogy nem számit soknak az a fél millió, amit a szüleid adtak, de nekik ez valószinüleg rengeteg pénz.


Teljesen igazuk van, és megérdemled, hogy elbukd, ha erödön felül vettél fel ilyen rengeteg hitelt.

2010. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%
Ok igazatok van, de MOST mit csináljon? Kösse fel magát??
2010. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van a családodnak.

Nem nekik kéne fizetniük a te f*szságaidat...

Remélem elbuksz mindent, amit eddig megkaptál, akkor majd megtudod, hogy fél millió is k-rva sokat számít!!!

2010. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
A munkáról csak pár szót, igen, aki akar... De van egy (még) kolléganőm, augusztus óta dolgozunk egy cégnél, engem átvettek állandóba egy másik munkakörbe, mert megvan hozzá a tudásom (bár a leendő diplomámhoz, ami ősszel lesz meg, semmi köze a munkakörnek, úgyhogy nem ez a végcélom, de míg nincs más, ez jó), neki a továbbtanulás megakadt, mert szült (nem maradt egyedül a babával, a párja mellette áll, dolgozik, de szülőknél laknak, mert nincs miből máshova), viszont kevesebb tudással, meg mivel a diákmunka olcsóbb a cégnek, őt most már az eddigi munkakörben nem hosszabbítják meg, és még semmi nincs kilátásban, de keres, de még nem tudja, mihez kezdjen, ha hó végéig nem jön semmi. Szóval sok tényezős ez a munka. És lassan már a takarításhoz is referenciát meg papírt kérnek (olvastam már ilyen hirdetést is, mikor munkanélküli voltam, és engem nem vettek fel ilyen "egyszerűekre", mert már nem vagyok diák, vagy nincs referenciám).
2010. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%
Dolgozzon!!!!Aki akar melozik.Anyu a piacon bont csirket a hentes mellett.Nem sok penz de nem is dolt be a hitelunk.Havi 47000ft a torleszto.42nm lakasra vettem fel.Ketten kibirjuk.
2010. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%

MOST? Menjen el dolgozni, akárhová, takaritani, szemetet hordani, Wc-t pucolni, utcát söpörni - ne otthon sajnáltassa magát, és a másikakat, akik segitettek nek, azokat hibáztassa.

Ha elbukja a házát - az az ö baja, mert túlköltekezett, de legyen benne annyi gerincesség, hogy a szülöktöl kért kölcsönt visszaadja, ha addig éheznie is kell.

2010. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz és most ez nem segít rajtad, anyu mindig is aggódott értem a hitel miatt, ha bedőlne mégsem viselkedne így, csak max a megmondtam menne, ami persze szintén nem túl megnyugtató....számos ember választja ilyenkor az öngyilkosságot a kilátástalanság miatt és a családnak kell tartani az emberben a lelket

igazából persze mindent elvállal az ember, de pl diplomások esetén kifejezetten le kell tagadni h nem csak egy érettségid van, ha mondjuk bolti eladó akarsz lenni, egyszerűen nem vesznek fel, mert tudják h úgyis továbbállsz, ha jön jobb.....nem mindenki olyan talpraesett h bármit el tud vállalni, én is a családban láttam példát, ha valakinek ez nem adódik, akkor bizony nehéz dolog "eladni" magad....

kívánom, h jöjjetek egyenesbe és a család is higgadjon le egy kicsit!

2010. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!