Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvéremet 5 éve nem...

A testvéremet 5 éve nem láttam, külföldön él. Azt írta hogy hazajön hétvégén, de nem igazán hiszek neki. Utána tudok járni valahogy, hogy a repülőjegyet tényleg megvette-e?

Figyelt kérdés

A tesóm küldött egy képrészletet, rajta van a repülő indulása és érkezése. Gondolom ez lenne a beszállókártya. Online rendelte. De a nevét nem látom rajta... Lehet meg se vette a jegyet... van okom arra hogy ne higyjek neki, mert jópárszor eljátszotta már azt hogy hazajön, és mégsem...

Annak utána tudok járni, hogy tényleg megvette a jegyet?


2018. júl. 27. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap úgyis kiderül. Nem vagyok benne jártas de szerintem nem lehet utána járni ennyire pontosan. Egyébként ha nem akar hazajönni valami miatt, akkor úgyse lehet rákényszeríteni. Azért jobb lenne, ha őszintén elmondaná, hogy ő jól meg van kint és semmi kedve hazautazgatni.
2018. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudod kideríteni.

Sehol sincs ilyen hozzáférhető infó, hogy valóban vett-e jegyet.

Majd kiderül.

2018. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Öszintén szólva egy olyan testvért garantáltan nem akarnék a helyében meglátogatni, akinek eszébe jut ilyen szinten kémlekdni (akarni) utánam!
2018. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az se lenne bizonyíték, ha látnád a nevét a jegyen.... meg lehet venni egy repülőjegyet, aztán egyszerűen nem felszállni a gépre. Nem mondom, hogy ez normális, csak azt, hogy meg lehet csinálni.
2018. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ma pentek van, olyan sokat már nem kell várnod, hogy kiderüljön. Bird már ki valahogy.
2018. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hazajött? Én 10 éve nem láttam a testévereimet:) Nem jó, de nem is rossz:)
2018. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett?.:D
2018. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!