Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnád bocsátani a vér...

Meg tudnád bocsátani a vér szerinti anyádnak, hogy örökbe adott? Kíváncsi lennél rá? Tartanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
persze.Nem tudhatom milyenek voltak a körülmények, amíg nem beszélek vele.
2010. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Én kíváncsi lennék rá h ki ő és miért nem kellettem neki(k)...nem hiszem h olyan jóba lennénk. Egyszer megnézném és kész.

15/f

2010. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Semmilyen körülmények között sem. Engem többé soha nem érdekelne. Mindent ki lehet magyarázni, ezt nem. Nálam nem!!!
2010. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
a körülményektől függ.
2010. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mi okból adott örökbe! Ha azért mert kényszeitve lett rá egy tiniterhesség miatt, vagy mert annyira szorult helyzetbe volt akkor talán, de ha csak nem volt kedve engem nevelni és eldobott magától, nem őt tartanám az igazi szülömnek hanem azt aki felnevelt!
2010. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

nem az a baj hogy örökbe ad, mert lehetnek anyagi nehézségeik, és kényszerűségből, fájó szívvel döntenek így.


hanem az a baj, hogy úgy kell felnőnöm/felnevelődnöm, hogy 20 évig rám se néz, mert nem érdeklem őt! A legnagyobb eseményeknél, és legletörtebb perceimben nincs velem, én meg anyamodell nélkül magamba roskadva szenvedek, hogy miért ver engem a sors! Na ez az ami megbocsáthatatlan!

2010. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, te sem tudhatod, hogy mi volt az ok. tetű dolog, de nem ok nélkül tette. Gondolj arra, hogy ez majd veled is előfordulhat...
2010. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
82%

megtudnék bocsátani,és tartanám vele a kapcsolatot (feltéve ha ö is akarná)


De csak azért mert tudom,hogy a meg-nem -bocsátás milyen káros,senkinek nem tesz jót

2010. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
előttem szólók, ha örökbeadnak és nem nyilt örökbefogadással (és a legtöbb gyereknek csak így van esélye) akkor nem veheti fel az anya a kapcsolatot.Csak a gyerek 18 éveskora után)
2010. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem lennék mérges rá, de nem érdekelne. Ő csak egy noname nő nekem, olyan, mint bárki más. Nem találkoznék vele, ugyan minek, nem is tud semmit rólam. Ettől függetlenül nem utálnám, de nem lennék kíváncsi rá.

17/F

2010. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!