Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy ne...

Mit kellene tennem, hogy ne egyoldalúak legyenek a kapcsolataim? A probléma: mindig nekem kell keresni a barátokat, szülőket, ők maguktól nem érdeklődnek, hívnak kölcsönösen.

Figyelt kérdés
Alapvetően udvarias vagyok, akivel találkozok ahhoz van egy két jó szavam, vagy megkérdezem hogy van. Ugyanakkor nem "tapadok" rá senkire, nem traktálok senkit a magánéletemmel vagy a problémáimmal. Hol lehet a hiba, miként jöhetnék erre rá?
2018. júl. 30. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet. :) Nem tudom, miért van. Van 2 jó barátnőm, a többiekkel rá kellett jönnöm, hogy egyoldalú kapcsolatok, így én sem fektetek már bele energiát. Apámmal, nagyszülőmmel ugyanez.
2018. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell futnod senki után, nem vagy te kutya.

Aki jól láthatóan leszar téged, azt szard le te is nyugodtan!

Helyette becsüld meg azokat az embereket, akik rendszeresen érdeklődnek irántad.

És próbálj nyitni más emberek felé, új kapcsolatokat kialakítani! Azt mindig érdemes.

2018. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Ami en a mozsdó olyan a törölköző.

Olyan nincsen hogy nincsen oda vissza érdeklődés.

Egy szülő gondoskodik ugyanúgy vannak el kötelezettségeik.

Fontos vagy számukra ugyanúgy mint a barátoknak. Lehet változtatni d kellene az egyes hozáálásaidhoz, és mindenbe aktívan résztvenek.

Igy nem leszel jelentéktelen. :)

2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!