Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se testvère, se unokatestvère...

Se testvère, se unokatestvère nincs, senkije se lesz?

Figyelt kérdés
Kislànyom egyke, egyedül.nevelem. Sok egykènek azèrt van legalàbb unokatestvère, akivel még felnőtt korban is összejàrnak. De neki az sincs. Tulajdonkèppen felnőtt korban.csak a magàny vàrja. Telefon is minek.majd neki. Ùgyse tud felhìvni senkit....
2018. aug. 1. 17:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sincsenek testvéreim vagy unokatestvéreim, és? Ettől még nem rosszabb az életminőségem mint azoknak, akiknek van, erre valók a barátok. Légy oly kedves nem kivetíteni a gyerekedre a saját nyomorod, a rokonok csak egy kis része az ember életének, ha pedig nincsenek, attól még barátkozni tud más emberekkel.
2018. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Azért fognak élni a földön rajta kívül mások is.
2018. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%

De vagy neki, és lesz majd családja, társa, barátai akik szeretni fogják, ha jól tanítod meg, hogy mire figyeljen, mit alkalmazzon, és hogy bánjon az emberekkel, hogy tőrődjön velük, és egy békés, tiszta kis lélekké válljon.

De ezt az első perctől kezdve kéne hogy tanítsd neki. Mert attól, hogy egyke számtalan módja és lehetősége lehet arra, hogy normális kapcsolatai legyenek az élet minden területén. Lesznek pofonjai, mint mindenkinek, de ha megtanítod, hogy hogy kezelje őket.

De ha örökké azon rágódsz, hogy mi lesz, mert egyedül neveled, akkor szorongásos felnőtté fog válni, még akkor is, ha a youtube-ra rakod fel.

2018. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nem a testvéreivel meg unokatestvéreivel tölti a szabadidejét 15 éves kor fölött, hanem barátokkal meg a párjával is.
2018. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt egyik sem, a fiamnak sincsen se tesója, sem unokatesója. Mégis boldog, kiterjed baráti körre van, remek munkája, és soha nem volt ez téma nálunk. Ismerek olyat, aki szerintem a világ legmagányosabb embere, pedig 3 testvére van, számtalan unokatestvér, stb.
2018. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Kűzdeni tanítsd meg, ne taposni,ne erőszakoskodni, vagy hisztis, egoista, akarnokként élni hanem úgy kűzdeni, hogy minden helyzetben meg tudjon állni, szeliden de végtelen erővel és mint a Kelj fel Jancsi, mindig talpra álljon. Minden helyzetben, és körülményben amibe bele kerül.


Erre tedd fel az életed, energiád, szereteted. Ez nem egy év, hanem sok, sok év.

2018. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a megnyugtatò szavakat! Nagyon igyekszem nem rátenni a "nyomoromat", vagyis az aggòdàst, hisz nagyon szeretem, azt szeretnèm, ha boldog lenne.
2018. aug. 1. 18:03
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Erre valók a barátok. :)

Másrészt vannak olyanok is, akiknek megromlott a kapcsolatuk a testvérükkel/unokatestvérükkel, mégsem érzik magukat egyedül.

Ha nagyobb lesz a kislányod, esetleg majd telefonon keresztül is ismerkedhet másokkal, szerezhet interneten keresztül barátokat.

2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: Lesz a gyerekednek jó barátja, akihez bármikor fordulhat, lesznek odaadó normális kollegái, lesznek igazi jó ismerősei.

Nekem 12 unokatesóm van, egyikkel sincs semmi kapcsolat. Egyetlen nővérem pedig az óceán túlsó partján. Semmit nem jelent ez sajnos.

2018. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
21%
Vannak olyan emberek, akik egyedül fognak meghalni (pl talán én is), remélem a lányod nem ilyen lesz...
2018. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!