Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a férjetek...

Ti mit tennétek ha a férjetek így viselkedne? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lányunk.A férjem állandóan csavarog,hol a öccséhez megy el csak úgy,hol ide hol oda.Nem is ez a baj,hanem az hogy velünk meg alig aéig akar valahova is kirándulni elmenni.Már a váláson gondolkozom.Sokszor hazugságon is kaptam.Már elmondtam neki, hogy ez így nem jó,így nem lehet élni.Úgy érzem nem bízhatok meg benne.Egyik nap is elment az öccséék mert főztek a 8 éves évfordulójuk miatt,de úgy hogy én bent altattam a kislányt és ő meg csak lök egy sms-t hogy elment max 1 óra majd jön.Sztetek ez normális?Mert szerintem nem.
2018. aug. 4. 13:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
72%
Miért mentél hozzá?
2018. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
Normális hogy eljárkál,viszont azért néha hívhatna téged meg a gyereket is.
2018. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenném,hogy nem volt ő ilyen.Most csinálja ezt 4-5 hónapja.
2018. aug. 4. 13:24
 4/44 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdeznem, hogy miért csinálja és hogy hajlandó-e vissza térni a régi énjéhez vagy adjam be a valopert ?
2018. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
Ez a 'minek mentél hozzà' kérdés nagyon idegesítő! Biztos azért, mert így akart élni...:/ :( Amúgy beszélj vele erről a dologról. Hogy egyàtalàn szeretne e veletek élni, mert számomra olyan, mintha kifújt volna ez a hàzassàg :(
2018. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
26%
4-5 hónapnyi nehézség miatt te máris a váláson gondolkodsz?...
2018. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
35%
Sok helyre nem lehet elvinni egy kétévest, erre is gondolj. Sok férfi igényel ennyi szabadságot.
2018. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
71%

Nyomd a kezébe a gyereket. Hagyd magára vele órékra, akár tetszik neki, akár nem. Te pedig menj el, végezd a dolgod, vagy akár mit csinálj.


Ez az egyetlen esélyed, és eléggé utsó pillanatban vagy, hogy a gyerek és az apja között erösődjön a kapcsolat.

Ha nem teszel így, akkor leszel te, meg a gyerek, és az pa valahol odébb. Természetesen kirakatként maradni fog, de a gyerekhez normális apa-gyerek kapcsolata nem lesz, csak ol.yan távoli semmilyen.

2018. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Utolsó.Igen voltak ilyen helyzetek,hogy elgindoékodtam a válláson.De mint írtam is én elmondtam neki amit gondolok,próbálom kideríteni a viselkedésének az okát.És igen nekem ez nagyon rosszul esik,hogy állandóan megy dolgozik utánna csavarog,a saját lányára és rám a feleségére meg alig alig szán időt.És nem tudom mit tegyek!Azt tudom,hogy ha ő nem hajlandó változtatni akkor még ha fáj is hagynunk kell egymást.
2018. aug. 4. 13:37
 10/44 anonim ***** válasza:
98%

7-es


És sok férfi ilyenkor csajozok be😂

Kérdező ultesd le a párod és kérdezd meg miért menekül otthonról az utóbbi 4-5 hónapban.Mert te is szeretnél pld csavarogni,meg a gyerekek is.Akarsz szívesen el is kísérték a következő ide-oda ugrasakor.A tesojahoz pld évfordulóra simán el lehetett volna vinni egy 2evest is.Fozocskezes közbe el szaladgált volna az udvaron.

2018. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!