Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családoknál is minden...

Más családoknál is minden apróság probléma?

Figyelt kérdés

Lehet a meleg, vagy én nem tudom...

De ma például ebédnél rosszallóan leszóltak, hogy miért iszom mentes vizet, mikor a csapból is víz jön?! Plot twist: nem is iszom mentes vizet amúgy.

Amikor megjegyeztem, hogy elég hideg lett a légkonditól, percekig morogtak magukban, hogy mi az, hogy én fázom... Személyes sértésnek vették. Pedig nem mondtam, hogy kapcsolják le, felvettem egy lenge pulcsit akkor. Ez is baj volt: minek öltözöm fel, nem hiszik el, hogy fázom.


Vagy hogy minek eszek kenyeret ehhez az ételhez.


Minek kelek fel korán... minek kelek későn...


Én már nem tudom, mit csináljak. Másnál is van ilyen?


2018. aug. 4. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Te kamasz vagy, ők meg klimaxosok, plusz a hőség = mindenki hülye. ;-)
2018. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A poén, hogy nem vagyok kamasz. Hazajöttem pár napra látogatni őket az ő hívásukra.
2018. aug. 4. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
2 Valami nyomja a lelkivilágukat veled kapcsolatba,amit nem mernek kimondani és ez frusztrációt nem tudják kezelni. Te pedig nem érted, hogy mi van..
2018. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Gyakrabban látogasd őket, mert az úgy nem megy, hogy pár havonta megjelensz, aztán olyankor hirtelen mindenki legyen jókedvű meg barátságos. :)
2018. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan veszed, hogy mikor látogatom őket. :)


Illetve van különbség, hogy valaki mindig jó kedvű vagy pedig piszkálódik. :)

2018. aug. 4. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Hát ha nem írtad le, nem tudhatom. :)


A legújabb ötletem: biztos az a bajuk, hogy még nem mentél férjhez, azon filóznak (évek óta, de egyre inkább), hogy ez mitől lehet, és arra gyanakodnak, hogy mert túl sok kenyeret eszel, ami miatt nem elég sportos az alakod, azért kötnek bele még abba is. :D

2018. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Kezdesz Te is megöregedni, hogy minden apróság zavar. Mivel csak látogatóba mentél akkor gyorsan menj haza és a problémád megszűnik.
2018. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Más családoknál is. A gyakori tele van ilyenekkel. Az emberek frusztráltak, állandóan győzni akarnak, képtelenek tudomásul venni, hogy a más élete nem az övék, és más dönthet másképp, mint ők. Szerintem boldogabb országokban ez nem így van. Itt az embereknek annyira nincs önbizalmuk, hogy folyamatosan erősíteniük kell magukat, hogy elég okosak, életrevalók, és ezt csak azáltal tudják elérni, ha mindent hasonlítgatnak: ahhoz, hogy ők okosnak tűnjenek a saját szemükben, a másikat, aki nem ugyanúgy él (értsd: nem úgy szomjas és nem akkor fázik), hülyének kell tartaniuk.
2018. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!