Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?

Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

Szóval... 20 éves vagyok, van szakmám, van munkahelyem. Otthon lakok még, de komoly összeget fizetek havonta az ottlakásomért. 2 szintes a ház, amit még papám vett. Miután papám meghalt anyám és a nővére meg mamám örökölték meg. Mamámé a haszonlélvezeti jog... A 2.szinten van mamám meg az öcsém (12). Az első szintén én, anyukám (47) és a pár évvel fiatalabb hugom (17).

Anyukám jelenleg munkanélküli. És minden f**zit hazahoz. Legutóbbi ilyen egy alkoholista verekedős munkanélküli volt aki felpofozta a húgom és nekem akart jönni. Végül emiatt mamám küldte el, anyukám meg hozzá jár ki 600kmre.

Anyukám betegesen dugtossa előlem a kaját, és a dolgait. A szobáján 2 zár is van. Mindig mamámhoz viszi fel a kaját nehogy én "beleegyek". (Én is veszek magamnak kaját, félreértés ne essék). Folyton gyanúsít hogy lopkodok tőle amikor mint már említettem a szobáját zár védi. Én és mamám tartjuk el a hugomékat és anyámat is. Anyukám egyáltalán semmien házimunkából nem veszi ki a részét. Folyton azt hangoztatja hogy agyjak fel többet a konyhára mikor már ígyis a fizetésem fele majdnem náluk landol. A húgomat anyukám ajnározza mindenféle ajándékkal. Mikor anyukám hoz valamit a "kicsiknek" nekem sose ad mivel engem nem tekint a gyerekének. Apukámról csak annyit hogy kiskoromban hagyta el anyámat. Azóta se hallani róla. Szerintetek ez normális? Mi ilyenkor a teendő?



2018. aug. 5. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Vasárnap délutáni unalmas ismétlődő kamukérdés.

nem unod még gyártani ezt a sok agyatlan dolgot?

2018. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél fizu azt mondod? Nos..én inkább mennék el albérletbe, minthogy eltűrjem ezt. Anyád nem százas. Nem értem, hogy a kajába miért is adsz bele, ha nem közös??? Fizesd a részed a rezsiből és ennyi. Anyád szerintem nincs olyan pozicióba, hogy alkudozzon, hiszen ha Te lelépsz, akkor mit fog kajálni stb?? Állj a sarkadra! Első sorban próbálj a mamáddal beszélni, mert még ő tűnik a legnormálisabbnak.
2018. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Tudod, ezzel csak az a baj hogy egyáltalán NEM kamu kérés. De örülj neki hogy neked "makulátlan a családod".
2018. aug. 5. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze ennek a családfához?
2018. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leadott pénzből el tudsz menni albérletbe, akkor egy pillanatot se habozz.
2018. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pucolás!
2018. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Költözz, vagy ne adj haza pénzt.

Azért gondolják kamunak a kérdésedet, mert ez már a 100-ik, ami arról szól hogy anya lusta, nem hajlandó elmenni dolgozni, de a pénzt elvárja a gyerekétől.

2018. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!