Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elutazott és hiányzik,...

Anyukám elutazott és hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindigis anyás voltam és nagyon kötődtem anyukámhoz. De megvagyok nélküle is habár ezáltal adódik pár probléma. A szüleimnek nagy hobbija a motorozás. Nyaranta szinte mindig mennek egy egy hosszú hétvégére más barátaikkal akik szintén motoroznak. Kiskoromban az ilyen alkalmakkor sokat sírtam mert egyszerűen nem bírtam édesanyám nélkül. De mára már elvagyok. Nagymamámnál vagyok ilyen alkalmakkor. Nincs vele gondom vagy problémám hogy kikapcsolódnak a szüleim,de valahogy ha nem érzem azt,hogy nap végén vagy valamikor látom őket akkor fura,kényelmetlen érzés jön rám. Olyan szomorúság szerű de még se sirok azért. Nem vagyok elég önálló vagy tényleg valami baj van velem? Ha valaki érzett hasonlót vagy tudna tanácsot adni akkor azt nagyon megköszönném!

2018. aug. 7. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Attól is függ hány éves vagy. Minden este beszéljetek telefonon, beszéljétek meg ki mit csinált aznap, kívánjatok jó éjszakát...ilyesmi. Mint otthon. :)
2018. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Szerintem ennyi elég.
2018. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!


Nekem a szüleim nagyon sokat utaztak/utaznak, szóval tudom, hogy miről beszélsz. Kiskoromban én is sírtam. Olyan 9 éves koromban már nem sírtam, de akkor mindig egy fura, rossz érzés jött rám. Már pár éve kinőttem.

Szerintem még nem szoktál hozzá, hogy nincsenek ott. Emlékszem, hogy amikor nekem egyszer nagyon hiányoztak kosebb koromban, elmentünk aqua parkba. Csinálj valamit ami elfoglal; menj el barátokkal, segíts a nagymamádnak vagy csináljatok valamit együtt. Ha elfoglalod magad, akkor könnyebb lesz. Majd kifogod nőni.

2018. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért nagyon nem mindegy hány éves vagy...
2018. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem pedig mindegy hogy hány éves a kérdező 😉 miért lenne baj, ha mondjuk 20 évesen is ezt érzi? Ha jó a kapcsolata az édesanyjával és napi szinten találkoznak akkor persze hogy érez valamiféle hiányt. Azért ne próbáljuk már kiírtani az emberekből az érzelmeket

Ezt amúgy főként az utolsónak írtam.

2018. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Mert 20 évesen már illene nem anyuci szoknyáján csücüslni, és azon siránkozni, jaj, anya elment egy estére most mi lesz?


Utoljára 13-14 évesen éreztem azt, hogy hiűnyzik apa, ha másnál aludtam, de ennyi, 16-17 évesen meg ök örültem, mikor nem volt otthon 3-4 napig és enyém volt a ház.

2018. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Szerintem nem ugyanazt a szöveget olvastuk 😉 pont ez a lényeg,hogy nem siránkozik hanem csak egy szomorú érzés keríti hatalmába. Nagyon rossz olvasni, hogy egyes emberekből kiveszett az érzelem, hogy egy másik ember távolléte hiányt ébreszt. Mondjuk nem is csoda egy olyan oldalon, ahol egy apró anya-lánya veszekedés után is azt tanácsolják a kérdezőknem hogy költözzenek el és szakítsanak meg minden kapcsolatot...

2018. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Szerintem sokat fognak segíteni. ❤
2018. aug. 8. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hat, en sem igazán értek veled egyet. Nem arról van szó, hogy a kérdező "nincs meg" anyuka szoknyája nélkúl, csupán egy érzésről. Az, hogy neked 13- 14 éves korod óta, soha nem hiányoztak a szüleid, csak egy dolog.
2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6: Egyébként, az én apám, már nem él, de még most, 40 felett is hiányzik.
2018. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!