Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem kíváncsi a babámra....

Senki sem kíváncsi a babámra. Már a férjem is mondta hogy az én családomból nem kíváncsi ránk senki. Csak az ő családja jön mindig látogatni. Nekem ez nagyon rosszul esik. Miért ilyenek a szüleim is? Tesóim?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett fel sem hívnak.
2018. aug. 8. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, eggyel kevesebb pofavizit. A kíváncsiskodó rokonyoknál rosszabb nincs, inkább az jöjjön ezerszer akinek a társaságában jól érzed magad, és fel tudsz töltődni, nem lehúznak, hogy még az élettől is elmegy a kedved, és a nap bármely szakába képesek megjelenni..

Tedd össze a két kezed..

2018. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
86%
Nem mindenkit érdekel a más gyereke, akkor sem ha rokoné. A szülők közül sem mindenki unokamániás, van nekik is életük. Jobb lenne ha jönnének mert 'illik' aztán látnád rajtuk hogy csak kényszerből vannak ott? Hagyd őket a fenébe.
2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális a kapcsolatotok? A terhesség alatt nem volt vitátok, amin bedurcizhattak? Vagy a szüléskor valami, ha addig rendben volt minden?

Te mondtad már nekik, hogy szívesen látjátok őket?

2018. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán nem szeretik a gyerekeket és a kisgyerekes szülőket. Én sem szeretem őket, szörnyen idegesít hogy minden a gyerek körül forog, és a sírást sem bírom, ezért kerülöm az ilyen emberek társaságát, ha tehetem. Lehet ők is így éreznek. Vagy csak előzékenységből kímélni akarnak.
2018. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a kérdezőt sem szeretik? Gondolom ő sem azt várná, hogy mindenki csapatostól vonuljon át és éljenezzék, csókolgassák az újonnan született "babucit" stb., de nekem is szrul esne, ha a szülés óta egy szót se szólnának hozzám vagy kerülnének.
2018. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem kíváncsiak a gyerekedre, ez van,az hogy szültél, nem különleges dolog, senkire nem tudod ráerőszakolni az érdeklődést.
2018. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Milyen messze laknak?

Mi is ilyen helyzetben vagyunk, a másik oldalon: sógornőm folyton panaszkodik, hogy nem vagyunk kíváncsiak az unokahugira. Láttuk egy hónaposan, aztán legközelebb 8 hó felett...

Cuki baba meg minden, de 230 kmre laknak, nincs kocsink, a vonatjegy kettőnknek kb 24ezer Ft oda-vissza. Arról nem is beszélve hogy nem egyszerre vannak szabadnapjaink a párommal, nehéz összehozni. Nem tudunk havi szinten menni, bármennyire is jó lenne. Sógornő meg folyton rinyál hogy biztos haragszunk rájuk...


Szóval gondold végig, nincs e hasonló triviális oka, mint nálunk.

2018. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idős a pici? Lehet nem akarnak zavarni túl korán. A másik ok, hogy nem érdekli őket. Nekem is rosszul esett, anyósom 3 hónaposan látta először, pedig kb 500 méterre lakik. Ha ők is ilyenek, akkor törődj bele. Lesz ez még így sem, én mindig erre gondolok, fognak ők még kopogtatni nálatok. Akkor nem kell majd ajtót nyitni. Szeresd azokat, akik ott vannak mellettetek.
2018. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A baba előtt milyen volt a kapcsolatod a családoddal, milyen gyakran találkoztatok, telefonáltatok? Ha normális volt a családi viszony, akkor nehéz elhinni, hogy hirtelen nem kíváncsiak rátok.
2018. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Jó- jó, de a leírtak alapján, nem csak az unokájukra, de a gyerekükre sem kíváncsiak.
2018. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!