Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az erősen bolond...

Mit kezdjek az erősen bolond családommal?

Figyelt kérdés

Aki ilyen idiótasággal jön, hogy mit képzelek én pont nem érdekel, mert a csapból is ez folyik, hogy "tiszteljed a szüleid, és ne írj ilyeneket. Ők adják a napi kenyeret!" Meg a nagy pömpölőt!

Simán megélek nélkülük, meg ők sem tisztelnek engem. Akkor minek?

Mit kezdjek egy idióta családdal. Megvan mindenünk ami szükséges, bár nem vagyunk gazdagok. Ami nem is lényeg. De ahogy viselkedig ez a genetikai hulladék család, az förmedvény. Két fiú tesóm állandóan idegesít, ütöget, sikoltozik direkt a szobámba, aztán leállnak hazudozni, hogy én ezt azt csináltam és persze elhiszik holott ez nem igaz. A szüleim szabályosan provokálnak. Olyan szintet fel tudják cseszni az agyamat, hogy az hihetetlen. A leg rosszabb, hogy szerintem tudatosan, hogy leszidhassanak a semmiért. Ma is elkezdett anyám szemétkedni, én meg bementem szobámba, becsuktam az ajtót. Elég nagyot csattan, akár hogy csukom, ezért bejön, üvöltözik, elveszi azokat a dolgokat amiket SAJÁT pénzemen vettem ami a munkámból érett meg. Anya meg apámat is ellenem uszítja. És a rokonoknak mindig azt mesélik, hogy milyen rossz vagyok, eközben ők a szent védett lelkek, meg az öcséim is. Akit szeretek a családból, az a kutya...



#család #szülő #utálat #testvér #tiszteljem a szuleimblablabla
2018. aug. 12. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Nehéz dolog 13 évesnek lenni, de majd kinövöd.
2018. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Erősen higgadj le, igyál meg fél deci pálinkát, aztán találj ki jobb kamu sztorit a hülye családodról, mert ez harmatgyenge.
2018. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért annyira hihetetlen? :D mellesleg nem 13 vagyok.. Hozza formáját a gyakorikérdések felhasználói tábora.
2018. aug. 12. 17:56
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
A kérdező is hozza a formát...
2018. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha simán megélsz nélkülük, minek vagy még otthon?
2018. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1: Miért hoznám én a formám? Kérdeztem.

2: Mert kiskorú vagyok?

2018. aug. 12. 17:59
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés a gyerekes hiszti színvonalát üti meg, tipikus tinédzser problémákat felsorolva. Aki ilyen módon és elvek mentén gondolkodik, még nem képes az önálló életre, máskülönben fogta volna magát és lépett volna. Erősen kétséges, hogy te képes lennél önmagad ellátására, amíg azon sírsz hogy egy veszekedés során elveszik a kedvenc játékaid.
2018. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Ja bocs, akkor ne használj olyan mondatot, hogy simán megélsz nélkülük.


Minden érmének két oldala van... szívesen meghallgatnám a szüleid verzióját is. Járd ki az iskolát, keress diákmunkát közben, tedd félre a pénzed, hogy minél hamarabb elköltözhess, ne nyivákolj!

2018. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy játékokat vesznek el? :D Nem tetszik a kérdés, nem válaszolsz, mellesleg nem hiszem hogy csak a tárgy elvétel lett felhozva.. Megköszönném ha te nem minősítenél egy szövegen keresztül úgy, hogy nem is ismersz!!!
2018. aug. 12. 18:04
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
A kommentjeid is csak hisztiből állnak. Nem megy a légkondi? Én is harapós vagyok, ha nehezen viselem a hőséget. Próbálj meg hideg vízzel lezuhanyozni!
2018. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!