Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor 18 leszek egyből elszere...

Mikor 18 leszek egyből elszeretnék költözni, mert utállok ott élni ahol élek. Hogyan tudnék összeszedni sok pénzt?

Figyelt kérdés
Diákmunkám van. De az nem elég.

2018. aug. 12. 23:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
61%

Miért akarsz elköltözni?

Ausztriába kell jövőnyáron munkát válalnod.

Ott vannak jol fizeto munkák

2018. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom érettségi megvan, szakma vagy igen, vagy nem, diákmunka keveset fizet, szakmai tapasztalat 0. Add el az ékszereidet, műszaki cikkeidet, áruld a tested. Ezek gyorsak. Hosszútávon ott van a munka, fejlődés, és az, hogy tűrsz.
2018. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
munkasszallo. és külföldön. ne akarj abban a putri országban maradni ha van egy kis eszed és meg akarsz élni hosszútávon. bentlakásos melót elég könnyű találni ha beszéled alapszinten az ország nyelvet.
2018. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nagy karrier külföldön putri munkásszállón lakni.:DD
2018. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
15%

Pacsi.

Igazából én itt vagyok 17 évesen, iskolát otthagytam, mert antiszoc vagyok és nem bírtam emberek között, mióta otthagytam munkát akarok, de csak azt hallottam mindenkitől hogy max feketén tudnának vállalni, úgy meg nem fognak, mert hát ugye 17 vagyok, és diákom sincs.

En is a 18at várom hogy menjek dolgozni mert valamiből el kellene tartani magamxd

2018. aug. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
1, mert a gonosz szülei nem vesznek neki helyesírási szótárt 😉
2018. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

"elszeretnék költözni"

Én pedig 'szeretnék szántani, hat ökröt hajtani'.

Az, hogy mit szeretnél és mire van lehetőséged, két külön fogalom.

Az elköltözésedhez nyáron nem kell annyi minden, hiszen ott a hidak alja, a parkok padja.

Télen viszont más a helyzet.

A 18-ik éved betőltésekor nem lesz hipp-hopp pénzed, hogy a különélélst rögtön megvalósítsd. (Hacsak nem a Lotto...)

Jelen állapotban sok pénzt csak sok munkával tudnál összeszedni, arra viszont nincs lehetőséged.

A másik: rögtön 'sok pénz'-ről beszélsz, nem elégszel meg az 'elég pénz'-zel.

Így nem fog menni.

2018. aug. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

spórolj ahogy csak tudsz, ne vegyél ruhát, cipőt, stb. , ne járj szórakozni/kirándulni, az étkezést is próbált minimálisra szorítani, ne rendelj házhoz, főzz magasnak több napra való ételt, figyeld az akciós/leárazott dolgokat. Nem írtad hol élsz, de a közlekedésen is lehet spórolni.

Ez persze nagyon nem egészséges, és sok kitartást is igényel, de diákmunkából nem nagyon tudsz máshogy spórolni. Illetve ahogy az előttem szólók is mondták, add el amid van..

2018. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Prostitúcióval.

Annál gyorsabban nem lehet pénzt szerezni.

2018. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

1. mihez értesz?

2. milyen szakmád van - semmilyen


Érettségivel elmehetsz gyárba, mondjuk fizet 160-200/ hó, abból tudsz társbérelni valakivel. :) Egyedül nem.


Vagy kezdetben munkásszálló és onnan összeköltözi valakikkel.


Aztán meg tanfolyam vagy levelezs suli és NYELV!

2018. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!