Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is idegbetegek a...

Másnál is idegbetegek a családtagok a meleg miatt?

Figyelt kérdés
Már kibírhatatlan, hogy olyanra is ugrik mindenki, amit máskor fel sem veszünk. Miben nyilvánul meg nálatok? Én már meg sem szólalok, de már az agyvérzés kerülget. (Négyen vagyunk.)

2018. aug. 13. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2018. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem időjárás függő. Az általad említett problémáknál súlyosabb dolgok mennek 5-6 éve. Ha nagyon kötni akarnám a meleghet akkor azt mondanám hogy Globális felmelegedés...
2018. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Autó 23 Celsiusra állítva, a ház úgyszintén.

A melegnek csak előnye van számunkra, lehetőséget ad szabadtéri fürdőzésre, hátrányát nem érzem.

2018. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj! Néha még meleg sem kell hozzá! :D

De igen, viccet félretéve észrevehetően feszültebbek vagyunk a nagy meleg miatt. Talán a leginkább én, mert én aludni is alig tudok ilyenkor. A kialvatlanság pedig borzasztó hatással van rám. Most már nem is tudom, talán 3 hete tart ez a meleg, de lassan tönkretesz. Tudom, van aki jól bírja, és szereti, annak természetesen ez az idő maga az álom, és irigylem is őket érte, mert nekem csak egy rémálom. Olyan 25 fokig érzem kellemesnek, 30-ig elviselem, 30 fölött pedig végem van. A család többi tagja némileg jobban bírja nálam, de ők sem tipikus nyárimádók. Most már azért mindenkinek tele vele a hócipője, és olyanok miatt is vannak viták, amin máskor egyébként nevetnének.

Klíma nincs a házban, mivel költözni szeretnénk, ide majd vesz magának, aki utánunk lakni fogja a házat. Az új házba mindenképpen szereltetünk mi is.

2018. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es, ezt a kérdést miért linkelted ide? Semmi köze a kérdésemhez.

3-as, irigyellek. Azokra gondoltam, akiknek nincs klímájuk, nem nyaralnak, hanem dolgoznak is pluszban. :) De valami lehet a levegőben, vagy már nagyon besokalltunk, mert ez nem volt jellemző. Két-három hete csak. Viszont a mai nap volt a csúcs. Úgy konkrétan senki nem volt toleráns a másikkal, járt a szánk, mindenbe belekötünk.

Azért kérdezem, hogy csak mi buggyantunk meg, vagy másnál is feszült a helyzet a hőség miatt?

2018. aug. 13. 22:24
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

1-es vagyok. Azért linkeltem be, hogy lásd máshol is vannak olyan problémák, hogy "nem tudja" a lánya, hogy mi is a probléma, az anyja miért is viselkedett úgy, ahogy. Ott is lehetne a melegre fogni.

Hacsak nem te írtad...

2018. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem. Nem én írtam. Miből gondoltad? :)

Egyik szülő ápolónő, a másik szülő útépítő technikus, és a gyerekek se normálisak perpill.

A szabadság és nyaralás már megvolt. Pont, amikor nem is volt túl jóidő.

2018. aug. 13. 22:42
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Meleg hideg kifogás egymást nem birják elviselni,mert hot idegenek meg irigyek,de nyaralni,üvöltözni elmennek horvátba pl,szomszádék is ezt csinálják feszt üvöltenek télen nyáron..
2018. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy állandóan üvöltözünk. Sőt, most sem, hanem azt, hogy feszült mindenki.
2018. aug. 13. 23:30
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Persze h feszült h együtt kell lakni azzal akit a háta közepére kiván,na olyankor zavar a másik levegő vétele is,és akkor mindegy h meleg v hideg van a másik jelenléte zavar és robbanás közeli az ember.. Ezeket hivom én kirakat v albérlo családoknak..
2018. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!