Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el a semmitmon...

Hogyan viseljem el a semmitmondó beszédjüket a szüleimnek és nagyszüleimnek?

Figyelt kérdés

Egyre többet borítanak ki, elköltözni nem tudok, mivel még spórolok. Viszont teljesen elegem van már, nekemáll nagyanyám azért, mert leülte olvasni és elfelejtettem megfőzni a spagettitésztát, mire hazajön anyám. A pláne az, hogy anyum soha nem főz, nincs kedve, nem tud, de ha én hibázok, rögtön leüvöltik a fejemet. Erre persze azt mondtam, hogy én többet nem főzök. A másik dolog, amivel kiborítottak az volt, hogy holnap jön az unokatestvérem, és mondják nekem, hogy haj vidd ide, vidd oda, nehogy itthon ültök egész nap. Ezen persze megint kiakadtam, mivel normális, hogy ha jön egy unokatestvérem, akkor nem itthon ülünk, viszont előre tudom, hogy ha itt lesz kínos helyzetbe fognak hozni, hogy menjünk olyan helyre, ahova én nem szeretnék. Speciel anyumék azt ajánlották, hogy vigyel el a boltba. Egy kis vacak önkiszolgáló boltunk van, mégis mit csináljunk ott. Persze ezt mikor elmondtam, azzal jöttek,, hogy neveletlen vagyok, nem lehet semmit mondani, nem is tudják, kihez kellene küldeniük, hogy neveljen meg. Mint egy gyerekkel úgy viselkednek velem mai napig, és olyan kijelentéseik vannak, hogy az eszem megáll.

25N


2018. aug. 16. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem bántásból, de 25 évesen hogy hogy még a szüleiddel élsz? Nem kellett volna már önálló életet kezdened? Akkor talán nem lennének ilyen problémák.
2018. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Le lehet lépni otthonról, ez a megoldás. Akkor nekik sem kell elviselni hogy mindenen sóhajtozol, meg semmi sem jó neked.
2018. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
25??? Az írásod alapján egy dacos tini vagy.
2018. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is azon gondolkoztam, hogy elírta e a korát, 15 helyett. :D Kis nyafka, elkénysztetett, életképtelen hülyegyerek lehet. Meg is érdemli. :)
2018. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért kezelnek gyerekként, mert úgy viselkedsz.Legalábbis a leírásod alapján.
2018. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
33%
A többi válaszoló elég rosszindulatú. Figyelj, tudom milyen ha valakinek ilyen a családja. Próbálj meg nem törődni velük. Mikor beszélnek hozzád, gondolj másra. Nekem működött. Sok sikert!
2018. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Mi lenne, ha megcsinálnád, amit kérnek? Nem rosszból mondom, de szerintem nem nagy dokog kaját csinálni, amig anyukád dolgozik, olvasni utána is lehet. Unokatesóddal kapcsilatos dologhoz meg annyit szólnék hozzá, hogy normálisan mondd el nekik, hogy köszi az ötleteket, de én már kitaláltam a programot, és mondasz pár helyet, ahova szivesen el mennél vele. Talán akkor másképp állnának a dologhoz ők is.
2018. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Ezek szerint 25(?) évesen otthon élsz a szülök nyakán, nem csinálsz semmit és még neked jár a szád!

A szüleid helyében úgy elküldenélek, hogy csak röpülsz, spórolgass a saját költségeden, ha már nem vagy képes a legalapvetöbb dolgokat sem megcsinálni!

2018. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

"Erre persze azt mondtam, hogy én többet nem főzök."


"Mint egy gyerekkel úgy viselkednek velem mai napig"


....nem is értem miért

2018. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Miből spórolsz ha megkérdezhetem? Mert a leírásodból úgy tűnik hogy csak otthon kotlasz és azt várod hogy tapsoljanak is mellé.A rokonoddal meg olyan programot szervezz ami mindkettőtöknek jó.
2018. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!