Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj családi összejövetelre...

Muszáj családi összejövetelre mennem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,egyedül lakok albiba. Az a bajom,hogy a családomban van egy-két ember akik engem nem szeretnek. Egyik pl unokanővérem. Minden miatt irigy rám,irigy azért,hogy nekem van melóm,neki nincs,a külsőmre is irigy,mert én szebb vagyok mint ő(ezt nem lenézésből írom,de ő 80kgval több mint én...csak ezért..), nekem vannak barátaim,neki nincsenek. Ha ott vagyok teszi a fejét,dicsekszik vmivel a családnak,rám meg félszemmel úgy néz mint a véres rongyra... A család többi tagja is pikkel rám,sőt egymásra,de ők megjátszák azt,hogy mennyire szeretik egymást,holott ez nem igaz... Én ezt úgy unom :( Inkább szeretnék egyedül lenni pl karácsonykor mint velük,de nem akarok sértődést se... Ti mit tennétek?
2018. aug. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy muszáj.

Bár nem egyedül lakom, hanem van már családom, hasonló okok miatt maradok velük itthon. Megy a naagy ünnepi képmutatás, közben meg...közel se akkora abéke és a szeretet. Én szeretetteljes ünnepeket szeretnék, ezért ezeken nem veszek részt. Ha emiatt bunkónak tartanak, egészségükre!

2018. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem muszáj. Ne is menj ilyen mérgező környezetbe.
2018. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit tennénk, mit tennénk... Otthon maradnék. Az albérletemben. Áthívnáma barátaimat, csapnánk klassz kis házibulit. A családot meg hanyagolnám.
2018. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Az emberek elolvasnak egy kerdest es elkonyvelik, hogy a kerdezo adtatlan, mint a ma szuletett barany. Hat dragasagom, nem vagy az. Ha eleg intelligens volnal, leulnel egyenkent a "szornyu" rokonaiddal es megbeszelned veluk, hogy mi a gond. Kulturaltan. Mert a csalad es a rokonsag jo dolog, mert az embert osszekotik kozos emlekek. Engem miert nem utal a kover unokatesom? Jah, mert mindig mindent megdumaltunk. Itt - ahogy a "pelda mutatja" - a valaszadok nagy reszenek az az orom, ha neked ismeretlenul is kart okoz... Olvasd el ujra, miket irnak... A megbeszeles helyett arra osztonoznek, hogy tettek nelkul hagyd magara a csaladodat, a rokonokat. Ez Magyarorszag, gratulalok!


Legyel kulonb es tedd meg az elso lepest. Ha ez nem vezet semmire, akkor legalabb elmondhatod, hogy te akartal tenni a harag ellen. En a helyedben vennek egy-egy aprosagot az ellensegesnek velt csaladtagoknak ajandekba.

2018. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

*artalmatlan


Hulye simogatos telefonos billentyuzet

2018. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
És ismét egy frusztrált hungarofób hülyegyerek, aki Magyarországot szidja. Mi a bajod velünk? Miért élsz itt, ha ennyire nem tetszik az ország?
2018. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindjárt azzal jön, hogy neeeem, ő amúgy nem Magyarországon él már jópár éve.
2018. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert az ilyenek miatt mint ti, utolso hozzaszolok, koltozott el :D. Ezt ne felejtsuk ki a sorbol, ez is szokott lenni meg riposztkent :"DDDD.
2018. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
4-es! "Ez az üljünk le és beszéljük meg a dolgokat" jól hangzik, meg működik is...a filmekben. A valóság más. Nekem is vannak olyan rokonaim,akik nem szívlelik egymást. Nekem meg egyikőjükkel sincs bajom, ünnepekkor vagy nyáron általában azon filózok,hogy most melyikhez menjek. Azt meg hiába mondom,hogy béküljenek már ki, ha az egyik nyitna is, a másik olyan makacs ilyen téren, mint az összvér.
2018. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én próbáltam beszélni velük,de vannak olyan emberek ,akikkel nem lehet :(
2018. aug. 18. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!