Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a rosszul...

Mit csináljak a rosszul vagyok a batyamtol? Undorítóan és igenytelenul viselkedik és egyszerűen képtelen vagyok elfogadni?

Figyelt kérdés

31 éves , én 19, tudom hogy a költözés jó megoldás lenne, és tervbe is van véve.

De addig amíg meg egy fedél alatt élünk ki kene birnom idegösszeroppanás nélkül.

Elviselhetetlen tartom a viselkedését.

Sohasem takarít vagy mosogat el maga után, vagy segít bármiben. Rettentő igénytelen, a WC használat után sokszor nem húzza le a WC-t ( kis dolog után sohasem, nagy dolog után legtöbbször nem húzza le rendesen, vagy a fel WC “olyan” marad).

Ahányszor csak elmegyek mellette büdös k**rvaz, meg olyanokat mond hogy r*hadjak meg (minden fele ok nélkül). És ez idegesít a legjobban.

Egy szót nem szólok már hozza, sőt köszönni sem köszönünk, és egyszerűen nem bírja szó nélkül megállni ha el sétálok keletre.Állandóan üvöltözik, böfög miközben egy asztalnál ülünk és eszünk.

Rám csapja az ajtót folyamatosan.

Én ezt már nem bírom tovább, mit lehetne ezzel kezdeni?

Anyukánk semmit nem tesz, néha amikor elszakad a cérna és kiabálni a bátyámmal akkor o is elkezd kiabálni, de ennyi.

Hogy lehet ezt kibírni?

19/L


2018. aug. 19. 12:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A furdoszobabol terjengenek a szagok az egész házban, és már többször mondtuk anyukámmal használjon légfrissítőt , mégsem képes rá.

A kád merő kosz miután használja, és mióta a zuhanyozni elromlott én nem fürdok, csak mosakodom, mert undorodom beülni abba a kadba, annyira retkes, hiába mosom ki.

A konyha tele van legyekkel mert állandóan kint hagyja a koszos használt , kaja maradékot tányérokat , és özönlenek rá a legyek.

Én már ezerszer próbáltam beszélni vele, de semmi sem használ. Sőt meg jobban uvoltozik velem.

Vagy a másik lehetőség hogy

Bezárja kulcsra a szobáját és nem válaszol.

2018. aug. 19. 12:18
 2/14 szántóvető ***** válasza:
86%
kell neki a ház ezért el akar üldözni onnan.
2018. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mar pedig a koltozes az egyetlen megoldas.
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
31 éves, nem tudjátok megmondani neki, hogy ideje lenne elköltözni? Tényleg nagyon igénytelen.
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akar elköltözni, ki is lehet lakoltatni.
2018. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Adjatok elé jól láthatóan gusztustalan ételt. Egyéni fantázia kérdése hogy mi legyen az, lenne ötletem de az nem csak durva lenne de garantáltan hatékony is és megtanulna igényes lenni.

Valahogy érezze magát megalázva a viselkedése miatt. Például mondjátok neki hogy ezzel az igénytelenséggel egy koszos hajléktalan nő talán még szóba áll vele.

2018. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. Hat lehet hogy az első válaszolónak van igaza.

A ház az o néven van, de szerződésbe van írva hogy a szüleimnek és nekem haszonélvezeti jogunk van.

2018. aug. 19. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Grat anyádnak, apádnak! Jó nagy faxok ők is, ha ezt tűrik. A hiba tőlük ered!
2018. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
A batyad egy ogre
2018. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szántóvető ***** válasza:
18%
akkor egyértelmű.fizess meg egy verőlegényt,költözzön be hozzátok néhány hétre és fojtsa meg akár szó szerint is.ennyit tudsz tenni,vagy te magad küzdesz meg vele.
2018. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!