Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám gyámügységet akarja...

Apám gyámügységet akarja hívni holnap gyermekbántalmazas miatt. Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
Sajnos mindennapos stresszben él a család, de eddig mindig kibírtuk. Húgom köpködős típus eléggé. Ma veszekedett anyával és pofánköpte anyát. Még 10 éves sincsen... Közben még kármokodott egyet kettőt, pl "rhadj meg te szemét" meg "nyelne el a föld örökre" Erre anyám vert rá egy keveset, eddig soha nem volt ilyen. Ugye húgom visított mint az újévi malac. Apa dolgozott és fent volt, csak a visítást hallotta meg, és a szomszédok is meghallották. Apa egyből leszaladt és rávert anyára, húgom mellé állt egyből. Amikor elmondta anya miért vert rá, akkor kinevette a történetet és megdicsérte húgom, hogy szépen visszaadtad anyádnak a terrort amit minden nap ad. Viszont kihívja a gyámügységet holnap, mert anya bántalmazza a gyereket.... hiába mondjuk apának hogy húgom az idióta, ő húgom mellé állt. Én 18 éves vagyok. Mi lesz velem? Mi lesz a családdal, mit csinálnak velünk?

2018. aug. 23. 19:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer sem nyúlt hozzá se anya sem apa. De még csak nevelni sem nevelték, úgy gondolták megneveli őt a természet és a társadalom. Hát, elcseszte kicsit. Akkor velem semmi nem lesz, ezt jó tudni. Velük?
2018. aug. 23. 20:09
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

#1 Nem ismered a különbséget egy fegyelmező fenékre ütés és az agyonverés között? Látszik, hogy téged sem nevelhettek meg, elég félresikerült ember lehetsz a véleményed alapján...


Kérdező: ne csináljatok semmit, vigye magával az agresszív apád a neveletlen testvéredet, ti meg éljetek békében anyukáddal.

2018. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Azért lett ilyen amilyen. Ennyi erővel a dzsungelbe is tehették volna. :D A gyámügy majd kivizsgálja a történteket, ha apukád egyáltalán tényleg kihívta őket.
2018. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Milyen család vagytok ti??? Te jóságos atyaúristen...


Gyámügy amúgy nem fog semmit se csinálni. Ne aggódj.

2018. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Elég durván el lett kényeztetve a drága hugod. 10 évesen már nehéz úrrá lenni az ilyen helyzeten. Apád is befogja látni ezt a helyzetet de lehet akkor kezdi majd el oltani a tüzet amikor leégett a ház (képletesen értve). Nem tudom mit ér el vele, hogyha kihivja őket szerintem csak magának okoz óriási problémát, ha ezzel akarja anyádat elüldözni akkor ez a legtrógerebb megoldás... melyik madár sz@rik a saját fészkébe ? Ennyi erővel anyud is siethetne a rendőrségre, hogy apád súlyosan bántalmazta

Te már felnőtt vagy téged bármi is történik nem fog érinteni. Ebből csak apéd meg a hugod jön ki rosszul. De ha tarthatatlan a helyzet akkor engedd el jobb ha elválnak ha nem megy, ha apád ezt akarja titokban akkor úgy is megoldja, ez nem egy harmonikus család ahogy én látom persze nem ismerem a további tényezőket.

2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
#2 honnét tudod hogy csak a fenekére ütött? A kérdező annyit írt hogy rávert.. Gratulálok hogyha szerencsétlennek tartasz, amiért elítélem a bántalmazás minden formáját. Igazán ostoba ember lehetsz ha az anyukát tartod békésnek és az apukát erőszakosnak, mikor a leírtak alapján ennek pontosan az ellentétje látszik meg.. De hát majd a gyámügy biztos jobban fogja tudni ezt mint te.
2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Elég beteg család, vasideg kell 5 perchez is itthon, mert egy normális ember ennyi idő alatt kifutna innen és vissza se nézne többet :D Akkor semmi különös nem fog történni? Nagyon remélem, nem akarom hogy baja essen a családnak.
2018. aug. 23. 20:16
 8/30 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ki sem hívta a gyámügyet..
2018. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
mello, te melyik bolygóról jöttél?
2018. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
El vannak válva, utálják egymást, ezért lakik apa a fenti emeleten és anya a lentin. Nincs penz elköltözni xd
2018. aug. 23. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!