Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek? Családom és senki más?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Igazi párkapcsolatom még sosem volt. Nem tudom miért de a pasik akikkel együtt voltam, sosem vették figyelembe, hogy én mit akarok, csak azt amit nekik. Alkalmazkodtam de semmi. Azt mondták én sose kellek senkinek. Tényleg nem is kellek. Úgy érzem engem senki sem szeret, és mindenki csak belém rúg. A családom azt mondja rám, engem nem lehet szeretni. Iskolában szintén kigúnyoltak a csendességem miatt. Munkahelyen is utáltak ahol eddig dolgoztam. Sőt az egyik munkatársam még soha nem is köszönt. Azt mondják szép vagyok, de ez biztos nincs így. Nem tudom mit tehetnék. Depressziós vagyok, semmi értelme az életemnek.
2018. aug. 28. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Keress másik munkahelyet, olyat, ahol értelmes munkát végezhetsz, amivel segítesz másoknak, és ne állj össze olyan pasikkal, akiket nem érdekel, hogy te mit akarsz.
2018. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Sok a gonosz ember... :(
2018. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Paranoia
2018. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha szeretnél valakivel beszélgetni, írj rám. Hátha jobban leszel.
2018. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
69%
Én szeretlek. <3 :)
2018. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
79%
Az emberi problémák többségét a rossz kommunikáció okozza(itt mindenféle kommunikációt értek, akár testbeszédet is), talán esetleg javíthatnál a kommunikációdon. Eléggé az esik le a szövegből, hogy introvertált vagy erősen(ami egyáltalán nem baj, sőt rengeteg előnye van, csak alkalmazni kell), ami az emberek egyrészét zavarja, tapasztalatból mondom. Menj el pszichológushoz esetleg.
2018. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjél pszichológushoz! Hogy az istenbe mondjuk meg látatlanban, hogy veled mi baj van. Főleg, hogy lehet, hogy nem is veled van, hanem a környezeteddel. Az, hogy a családod azt mondja, hogy téged nem lehet szeretni, nonszensz, ilyet a család nem mondhat. De az a minimum, hogy indokolják meg részletesen, konkrét példákkal.

Hogy a munkahelyeden utáltak, azt lehet, hogy te csak úgy érzed, az meg, hogy valaki nem köszön, az őt minősíti, neked semmi közöd hozzá.

2018. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Te is rendszeresen megkérdezed. Ugyanaz vagy, mint az egyetemista lány.
2018. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy budos vagy es azert utaltak a munkahelyen?
2018. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok soha büdös, sőt nagyon is ápolom magam.
2018. aug. 28. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!