Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van az életembő...

Annyira elegem van az életemből. Nekem miért nem sikerül soha semmi, és még egy szép párkapcsolat sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve hogy nem volt kapcsolatom. Azóta beszéltem társkeresőn férfiakkal, randiztam férfiakkal, de semmi. Viszont a legutóbbi kapcsolatomban sem voltam boldog, csak nekem kellett alkalmazkodnom, az nem érdekelte én mit szeretnék. Azt mondta senkinek sem fogok kelleni. Fel sem akart vállalni sem a szülei, sem mások előtt. Ami igaz is hisz 2 éve nem is volt senkim. Akikkel randiztam is már az első randin is bunkók, tolakodók voltak.

27 éves vagyok, és kezdem elveszíteni a reményt. Örökre egyedül maradok. Depressziós vagyok, nincs kedvem semmihez.

A velem egyidősök nagy része is már férjhez ment, gyerekük van. Facebookon is azt látom hogy mindenki boldog valakivel, csak én vagyok mindig egyedül.


2018. aug. 29. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk ne sajnáltasd magat az interneten,hanem változtass az életeden.
2018. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, ezt így érzem. Ha meg semmilyen pozitív dolog nem történik velem elég nehéz talpra állni.
2018. aug. 29. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Az eletedet te iranyitod. Szoval rajtad mulik, hogy van-e avagy nincs ertelme. Nem tortenik jo, mert te nem akarod.
2018. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem másokat kell nézni, hogy hűha neki férje van, neki gyereke, annak ilyen párja meg olyan kapcsolata van. Azalatt az idő alatt míg ezt a kérdést megírtad rég elmehettél volna akárhova ahol kitudja, összeakadtál volna valakivel.

Járj el a barátaiddal, szervezz programokat. Sosem tudhatod melyik barátod barátjának a barátjával ismerkedsz meg aki később fontos lesz az életedben. Ha semmin nem változtatsz semmi nem fog változni. Hajrá.

2018. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Barátnőddel menj emberek közé (ahol sokan vannak): kiállítás, színház, sportesemény, koncert, társas utazás és sok más hely (alkalom) van még. Ne ess kétségbe és ne akarj csökönyösen ismerkedni. Bízz önmagadban! Sok fiú (férfi) keres olyan nőt, akit érdemesnek találna feleségül venni. Ők arra panaszkodnak, hogy a nők csak... (Szóval, nem az elképzelésük szerintiek). Ismerkedj ilyen férfiakkal.
2018. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Na doktor nő ,hogy diagnosztikaltad magadon a depressziót? Nem vagy depressziós. Egy depressziós nem mond ilyet...imádom hogy ezzel a mentális betegséggel már ma dobalozni szokás. Depresszív reakció is létezik ám egy adott elethelyzetre... rakd rendbe az életed,könnyű mondani,hogy lehetetlen a 4fal között.
2018. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként beszélhetünk valahol,ha elfogadsz tanácsokat. De felejtsd el a depressziót,ez betegség,azért mer meghal xy vagy valami rossz történik nem leszel mentális beteg...
2018. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim.
2018. aug. 29. 18:03
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj másnak sem olyan egyszerű párt találnia, nekem pl. nem volt még komoly kapcsolatom pedig 25 vagyok. Persze a Palvin Barbi minden napra találhatna magának egy pasit, de ne mérd magadat másokhoz. Szerintem, ha egyedül beülnél egy pub-ba, akkor elég hamar lenne társaságod, sok fiú szeretne ismerkedni, de ott vannak a társkereső oldalak is ha azt még nem próbáltad.
2018. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

En is igy voltam , mindig a defekteseket vonzottam, az ütödötteket

Rajöttem , hogy kicsit en is utödött vagyok

Lenyeg : feladtam mára, rajöttem, hogy egyedul kell éljek , inkabb egyedul mint egy selejtes pasival

2018. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!