Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon megromlana a felnőtt...

Ha nagyon megromlana a felnőtt gyermekeddel a kapcsolatod akkor kidobnád az összes róla készült gyermekkori fényképeket?

Figyelt kérdés
Elvi kérdés, nem vagyok ilyen helyzetben.

2018. szept. 2. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem!
2018. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor miért nem? Ha pedig igen akkor miért igen?
2018. szept. 2. 21:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezek emlékek, amik nem teremnek vissza, ha 10 év múlva kibékültök. Ha nagyon haragszol rá add neki oda inkább, a leggusztustalanabb dolog kidobni gyerekkori képeket a saját gyerekedről. Nevelőapám anyja is kidobta (bár ott nem volt rossz kapcsolat, szóval nem tudom milyen indittatasból) és anyám szedte ki a kukából, hogy majd 50 év múlva a fia meg tudja mutatni az unokájának, hogy "nézd így nézett ki a dédnagyapád".
2018. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem,mert nem jutunk el idáig.. Nem albérlo család vagyunk,ami most divat,h vadidegenek együtt élésére hasznlják a család szót... Lehet nullázni--.
2018. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy dobnám ki! Ha nem akarnám látni, maximum jól eltenném, de nem lennék képes kidobni.
2018. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Kizárt. Fényképet soha nem dobnék ki családtagról, főleg nem a gyerekemről. A harag elmúlhat, a fotó meg nem pótolható. Nálunk olyan kevés régi fotó maradt (50-60 évvel ezelőttről) a családról, hogy kifejezetten értéknek tartom a fényképeket még a mai bármikor tudok fotózni korban is.

Eltenném őket olyan helyre, ahol véletlenül sem akad a kezembe.

2018. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akarhogy is megromlott a viszony, attol meg a gyerekem marad, es az osszeveszes nem torli a szep, boldogsagban egyutt toltottmeg idot.
2018. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy forditott eset, de én kidobtam apám fényképeit rolam meg neki nincs. Már nem fogunk soha beszelni ez mar 110%, persze vagy kettő fennakadt a rostán.
2018. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Soha. El sem tudom képzelni ezt a helyzetet, de ha így lenne is ugyanúgy szeretném a gyerekemet. Lehet, hogy csalódott lennék, de ő akkor is az én gyerekem.
2018. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!