Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gonosz kígyó a sógornőm....

Egy gonosz kígyó a sógornőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves volt az öcsém mikor a sogórnőm kihisztizte,hogy ő gyereket akar mert a huga szült és ő is gyereket akar.Addig mig megfogant a gyerek ketten éltek az öcsémmel alberletben szülésig .Ahogy megszült haza költözött az anyához,hogy ő nem hajlandó albérletben lakni.A tesóm 1 évig élt a testvéreivel az anyósával és az anyósa paijával .Kaja nincs fizetést elszedzék tőle 1ft nem hagytak nála.A tesóm elköltözött onnan hogy ő nem bírja ezt az életet az anyósával és mint egy robot dologozik de a fizetéséből semmit nem lát .Itt még nem szakítottak csak külön éltek és találkozgattak mert a neje nem volt hajlandó albérletben lakni.3 évig ment így a tesóm úgyan úgy fizetet neki ,de mivel még együtt voltak csak kézbe kapta pénzt és nem csak gyerektartást hanem külön azon felül is .Mint kiderült megcsalta a tesómat amin a tesóm kiborult és rendezett egy nagy balhét .Ezt követően a gyerek nem mondthata az apjának hogy apu ha oda ment a gyerekért az kiabálta neki menj el innen új apukám van az anya pasija .A 4 éves gyerek úgy be van félemlítve és kivan oktatva hogy nem szólhat az apjához anyukám mikor elment hogy megnézze az unokáját kicsit kettesben maradthatak és akkor halkan félve bevalotta hogy ő szereti az apukáját,de nem mondhatja neki hogy apu és nem találkozhat vele.A helyzet az hogy az a kígyó amíg külön éltek,de az öcsém pénzelte letagadta hogy nem kapot semmit a gyerek születése óta .Az igaz hogy az öcsém mióta megtudta hogy megcsalta 1ft nem adott neki és nem is fog amíg a bíróság megnem szabja .Mit lehet tenni egy ilyen nő ellen ?
2018. szept. 8. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem szabad elvenni meg gyereket csinálni neki.

Egyébként összeillenek.

2018. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az öcsédnek ki tartott pisztolyt a fejéhez, hogy felcsinálja a nőt (aki egyébként nem a sógornőd, de mindegy), meg hogy az utolsó fillérig leadja nekik a fizetését? Ha jól gondolom, senki. Egy nagy balek a testvéred, akárhogy is fáj. Én nem mondom, hogy a ribizli ártatlan, mert nyilván egy undorító, mocskos nő, de akkor is a tesód hibája, hogy egy ilyennel összeállt és a papucsa lett.

Ha megtalálta a tökeit, akkor majd ballagjon be a bíróságra és harcolja ki, hogy a gyerek 1 hétig nála, 1 hétig az anyjánál lakhasson.

2018. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legundorítóbb szerintem ,hogy a gyereknek meg kell játszania magát fél attól is az anyaja pasij meglátja az apjával ,nehogy megverjék az apukáját.A tesóm egy balek azt tudom most az mert most is hagyja magát.De én kib@ sznék vele.
2018. szept. 8. 14:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra is kiváncsi vagyok mivel külön éltek de együtt voltak és bizonylt nélkül pénzelte sokáig most pedig azt állítja hogy születése óta nem adott 1ft sem .Akkor most gondolom az öcsémen visszamenőleg behajtják ?
2018. szept. 8. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha az övé a gyerek, szerintem ez se biztos, akkor gyerektartást mindenképp fizetnie kell. Számlára utaljon havonta egy minimàlis összeget,a közleménybe írja oda, hogy gyerektartás.

Ha nincs a kígyónak szàmlája, akkor postán lehet rózsaszín csekken lakcímre küldeni pénzt amit csak akkor vehet àt a postàstól ha aláírja. Természetesen ebben az esetben is írja oda, hogy gyerektartás. A postán segítenek kitölteni.

Ha viszont kézbe ad pénzt, írjanak egy átvételi elismervényt.

- XY,adatok, Xz-től, x Ft-ot,gyerektartás címén átvettem, dátum, aláírás.

A gyerekelhejezést pedig minnél előbb intézzéj a bíróságon.

Legtöbb bíróságon van ingyenes panasznap ahol ha elmeséli a történetét biztos adnak neki tanácsot, hogy mit tegyen.

Sajnos észt nem adhatok neki!

2018. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*gyerekelhelyezést
2018. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Először DNS teszt hogy a gyerek tényleg a bátyádé, majd indítson kérelmet arra nézve hogy az anya ellene neveli a gyereket, és ő szeretné nevelni (pszichológiai vizsgálaton tuti kiderül hogy bántja az a luvnya a gyereket.
2018. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint irtam a tesóm egy balek,de a testvérem és teljesen el van keseredve öngyilkossággal is próbálkozott szanaxot szed.Nem tesz semmien lépést én indíthatok a csaj ellen egy gyámügyi kivizsgálást hogy a gyerekkel mit művel az anyja ?
2018. szept. 8. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Én elhiszem neked, hogy olyan a sógornőd, amilyen, de egy öngyilkossággal fenyegetőző, "szanaxot" kapkodó labilis emberre soha nem bíznék rá egy kisgyereket.
2018. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!