Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora kedvetek lehet így...

Mekkora kedvetek lehet így osszekoltozni leendő ferjetekkel?

Figyelt kérdés
Párommal első közös alberletunkbe indultunk, hogy osszekoltozzunk. Babát várok.Ahogy jött el otthonról a szülői házbol végig morogta az utat, hogy ő szeretne látni, hogy ugyan úgy lesz főtt étel mint otthon volt neki. ( Mivel úgy volt anyukától kapunk villany tűzhelyet, de végül meggondolta magát) nektek lenne kedvetek így össze költözni ?
2018. szept. 13. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az nem aggaszt, hogy gyereket vársz tőle? Gondolom nem most lett ilyen morcos a párod.
2018. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Ő egy kissé erősebben fogalmazta meg azt, hogy szeretné, ha főznél.

Eddig nem tevékenykedtél a konyhában?

2018. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Khm....


Szeretné látni, mert anyukája főzött neki?

Nos, neked is főzött a te anyukád.

Úgyhogy mondd meg neki nyugodtan, hogy te is szeretnéd látni, mert neked is főztek otthon.


Amúgy nincs karja vagy ahhoz is hülye, hogy megfőzzön egy ebédet?

Esetleg anyukát keres vagy nincs pénze cselédre?


A közös élet KÖZÖS terhekkel jár, és nem az van, hogy az egyik dolgozik, a másik meg dolgozik és házimunkázik.


Szánamas kis bunkó.

2018. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

A második válaszoló vagyok.


Nálunk ez úgy megy, hogy vagy a párom, vagy pedig én főzök. Attól függ, hogy kinek van ideje és kedve. Viszont én olyan családban nőttem fel, ahol csak az anyuka főzött, az apuka még egy rántottát sem csinált. Sajnos van ilyen.

Összeköltöznék vele, de meg lenne mondva neki, hogy segítsen. Valószínűleg neki az a természetes, ha a nő főz...

2018. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

4

Nem, ne "segítsen". Végezze a saját házimunkafelét.

2018. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a főzésre gondoltam, hanem a házimunka másik felére is...
2018. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a gyerekvállalást esszeru lett volna az összeköltözés utánra kalkulálni.... Amúgy meg épeszű pár megbeszéli a dolgokat, nem elvárja őket. Szerintem hamarosan egyedulallo anya lesz belőled
2018. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Erre vállaltok gyereket? Hát megfontolt ember vagy, de hogy ezen a kérdésen sokat ne gondolkodj, ha meglesz a baba olyat problémákkal fogsz szembesülni, amihez ez a kérdésed eltörpül. És ha ez a kérdésed problémát okoz neked, akkor a babával szerintem el is fogsz válni.kb.

Mert hogy egy kisbaba még a legerősebb házasságokat is megingatja, nem hogy az ilyet mint ami nektek van.

2018. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Összeköltözés nélkül nem vállaltam volna gyereket,se házasságon nem gondolkoztam volna.Hirtelen első olvasásra azt gondoltam hogy anyu pici fia,ami részben igaz is,második olvasásra gondolom úgy értette,hogy tűzhely nélkül is valahogy lesz kaja.Vegyen szépen egy tűzhelyet,és lesz.Addig marad valami menürendelés ha főtt kaját akar.
2018. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez a tipikus robbantsuk fel a "tyúkólat" (elnézést) egy házimunkás kérdéssel kamu.
2018. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!