Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 39 évesen anyával lakni?

39 évesen anyával lakni?

Figyelt kérdés
Egy ismim: 39 éves,férfi,dolgozik,van autója, barátnője kb 3-4 éve....nem elvált,gyereke nincs...szerintetek normális dolog ennyi idősen szülővel lakni? Sok részletet nem tudok...csak amennyit egy kívülálló lát egy ilyen pasin.

2018. szept. 14. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

Pehet, hogy valamilyen normális oka van.


De ennyi infó alapján, ja, fura.

2018. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Semmi közünk ahhoz, hogy ki kivel lakik.
2018. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy... Mid? Is-mid? Hány éves vagy, öt? Most tanulsz beszélni, vagy mi van? Mellesleg meg nem tök mindegy az neked? Ha ő szeret otthon lakni, ha neki ez így jó, mondd meg, miért kell ezen változtatni, de legfőképpen; mi közöd van hozzá?
2018. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Még van egy 35 éves tesó is...igy laknak 3-an együtt....ja...és nem szokott a barátnőnél aludni..ezzel ő dicsekedett minap...3-4 alkalommal aludt ott.plusz nyaraláskor.
2018. szept. 14. 14:40
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok értelmes választ adni lehet tovább lapozni..Érdekel a dolog és ennyi...
2018. szept. 14. 14:42
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem normális szerintem, mert nem tud leválni a szülőről és nem is akar. Családja, gyermekei meg nincsenek, és a kényelme az első számára.
2018. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
59%

Figyelj.

Ehhez senkinek semmi köze.

Ha őneki így jó, így megfelel, vagy esetleg nem akar (még) külön menni, akkor miért ne élhetne a szüleivel?

Én ismerek olyat is, aki a szüleivel lakik (férfi) ő is 35 éves, csak az a különbség, hogy ő neki a felesége a 3. gyereket várja. De elférnek a házban, mert 2 emeletes (földszint, 1.emelet,+ tetőtér beépítve, meg 12 szoba..)

Úgyhogy..

Inkább anyás!

Az anyu szoknyája alatt is meg lehet "bújni"!!

2018. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, te hány éves vagy és mit tettél már le az asztalra, de ma nem sok embernek van zsebből 20 milliója egy lepukkant panellakásra, vagy havi 150 ezre bérelni. Nem mindenki örököl, vagy kap a szüleitől és én azt is megértem, aki nem szeretne 20 évre eladósodni sem.
2018. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok részletet nem tudok. Pedig ez lenne a lenyeg.

Haveromnak peldaul koran meghalt az apja. Lanytesoi ferjhez mentek, hitelt vettfel es kozos megeggyezessel kifizette a tesoi reszet.

Elso latasra ra is azt mondanad hogy mamahotel.

2018. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Ne érdekeljen. Semmi közöd hozzá. Ismi... mint a dedóban.

Óvónéni, a Pisti ismim anyunál lakik juj juj juj

Gáz vagy, kérdező, nagyon.

2018. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!