Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 39 évesen anyával lakni?

39 évesen anyával lakni?

Figyelt kérdés
Egy ismim: 39 éves,férfi,dolgozik,van autója, barátnője kb 3-4 éve....nem elvált,gyereke nincs...szerintetek normális dolog ennyi idősen szülővel lakni? Sok részletet nem tudok...csak amennyit egy kívülálló lát egy ilyen pasin.

2018. szept. 14. 14:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A barátnőnek saját lakása van...plusz 2 tizenéves gyerek...minden családi ünnepet együtt tartanak..de mégis külön..nekem ez fura..azért is kérdeztem más hogy látja ezt.
2018. szept. 14. 14:55
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, nem vagyunk egyformák! Ne legyél már ilyen korlátolt. Egyébként meg miért foglalkoztat, hogy egy ismerősödnek milye van és hogy él?? Bizonyára te egy nagyon tanult, jómódú, önálló, megfontolt nő lehetsz, aki mindent magától ért el az életben....
2018. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Most meg már a barátnő életében is vájkálsz? Ultragáz.
2018. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nem lepne meg, ha a két neveletlen kamasz miatt nem alszik ott/nem költözik oda.
2018. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már lehet hogy a szüleit gondozza, mert öregek.
2018. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem kérdezed meg az ISMIDET??

ismi... hogy vagy képes ezt így leírni?

2018. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka akkor már egy idős nő, aki segítségre szorul. Mivel apát nem említesz, csak anyát, gondolom apuka már meghalt, vagy elváltak. Egyedülálló szülőt nehezebb otthagyni, főleg ha már segítségre is szorul, mert idős. Persze elköltözhetne, de akkor neked megint az lenne a bajod, hogy miért jár naponta az anyjához... Nem mindenki dobja ki a kukába a családját. Ha az én szülőm segítségre szorulna, akkor biztosan velük maradnék, mert tudnám, hogy ők sem élnek örökké. Aki ezt nem érti meg, az mehet is a fenébe.
2018. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én "ismim" meg 39 éves nő, aki vén, rusnya, lepusztult pasikkal költözik össze, hogy ne otthon lakjon.

Inkább laknék anyámmal, mint egy ilyen emberrel!

Nincs közöd az "ismid" életéhez!

2018. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, sokan írják, hogy "ehhez senkinek semmi köze".

Akkor viszont, amikor egy 25 éves szerepelt itt egy hasonló kérdésben, senki sem tett hasonló kijelentést.


Egyébként, semmi gond nincs azzal, hogy vele él.

2018. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan kérdés, hogy „normális” vagy nem normális választ lehessen rá adni. Ez inkább egy véleménykérő kérdés.

Szerintem normális, és mi közöd hozzá?

2018. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!