Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy huszonéves nő Sugar baby/Sugar Daddy kapcsolatot tart fenn azért, hogy ne a családjával kelljen lakni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 27 éves nőről van szó, aki dolgozik napi 8 órában, viszont a keresete nem lenne elég egy albérletet fenntartani. Így van egy idősebb támogatója, akivel heti egyszer találkozik és havi 200 ezret kap tőle. Így meg tud élni. A családjával jó a kapcsolata, de önállóan szeretne élni ennyi idősen. A családja nem tud az egészről.

2018. szept. 16. 17:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%

"van egy idősebb támogatója,"

Ne kell szépíteni. Van egy állandó kuncsaftja.

Aki pénzért szexel az qrva.

2018. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Prosti.
2018. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Egy sima prosti, semmi más. Most mindegy hogy minek nevezzük.
2018. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

Én is 27 éves nő vagyok, és keresek annyit napi 8 órában, hogy fenn tudok tartani egy pesti albérletet, mellette még félre is tudok tenni.

Örülök neki, hogy a testemen kívül mást is fel tudok mutatni, és nem kell másokat szórakoztatnom, meg leszopnom alamizsnáért cserébe. Olyan érzés ez, amit a sugar baby AKA kapcák sosem fognak megtapasztalni, maximum akkor, ha majd kiöregednek és a kutyának sem kellenek már. Bár kétlem, hogy valaha is lesz tisztességes karrierjük, amire büszkék lehetnek, de hát, kinek mi a prioritás. :)

2018. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

De ha csak sejted vagy gondolod az még nem biztos.

Sok az irígy ember.

2018. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem ítélem el, hiszen felnőtt ember, azt csinál az életével, amit akar. De az előző válaszolóknak igazuk van: aki pénzért szexel, az prostituált. Felesleges szépíteni azzal, hogy sugar baby-zzük a dolgot.
2018. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

Prostituált.


Mindenki prostituált lesz abban a pillanatban ha elfogad pénzt-így ahogy te írod.


Eszembe nem jutott volna az ő korában. Béreltem albit ilyen idősen, de egyedül fizettem a saját munkabéremből, mert jól kerestem. Sosem fogadtam volna el egyetlen fillért sem. Így meg végképp.

2018. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

Ku.rva.

Hiába nevezzük Sugar Baby-nek, attól még az marad.

2018. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Én is 8 órában dolgoztam, mellett egyetemre jártam és tudtam fizenti az albéretet, plusz mellette annyit félre tudtam venni 1 év alatt, hogy kocsit is vettem. Lúzer az ilyen ember, életképtelen. Megérdemli, hogy nem tud egyedül boldogulni, de késöbb se fog
2018. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Nincs róla véleményem. Azt csinál, amit akar, én nem szeretném azt csinálni, amit ő. Miért neked mi a véleményed?
2018. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!