Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támadásként kéne értelmeznem...

Támadásként kéne értelmeznem ezeket?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem,hogy a családom kritizál és támad engem.

Például,az előbb ki kellett mennem pakolni,elpakoltuk,amit kell,és mondtam,hogy megyek be. Erre jött a válasz,hogy "menj be,internetezz csak,vagy amit akarsz".

Én meg nem értem,hogy ezt most miért mondják,én sosem mondok ilyeneket.

Szüleim is ráfüggnek a netre,mégsem mondok ilyet. Ráadásul csak nekem mondják ezt.

És igazából gőzöm sincs,hogy ezzel most kritizálni,támadni akarnak-e engem vagy nem.

Oké,nem én tartom el a családot,de akkor sem értem ez mire jó,amikor ott segítek,ahol tudok.

20/f



2018. szept. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

1) kérdezd meg

2) ilyenkor valahogy a másik oldal szempontja mindig kimarad. Ha a 20 éves gyereket állandóan kérni kell, hogy mit csináljon meg, mert magától nem mozdulna, akkor érthetően ki vannak akadva. Ha magadtól csinálod, akkor lásd az 1. pontot.

2018. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem magamtól csinálom,de én azt honnan tudjam,hogy miben kell segítenem,amikor nem vagyok gondolatolvasó? Legyek mindig a s#ggükben?
2018. szept. 22. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
20 éves vagy. Rájöhetnél magtól, hogy hol kell segítened.
2018. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ez a probléma. És jogosan vannak kiakadva rád. Ha nem szólnának, 20 évesen meresztenéd a valagadat egész nap? Mondjuk az ő nevelésük...
2018. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,akkor mondd meg mit kéne tennem,mert én egy idióta vagyok és magamtól nem tudok rájönni.
2018. szept. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!