Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? Vagy én...

Szerintetek ez baj? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Apám szerint nem baj ha a 8 éves kishúgom nem vesz fel bugyit az utcára nyáron/meleg időben. Viszont ebből már volt egy kis ”baleset”.

Annyi a lényeg, hogy sétáltunk az utcán, ő csak egy ilyen hosszú ujjú és derekú ruhát viselt (Hogy jobban értsétek, ilyesmi: [link] , összefutottunk egy barátommal, a húgom pedig a nyakába ugrott és ahogy tette le a barátom őt, úgy felcsúszott a ruhája.



2018. szept. 22. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb.: általános iskola első osztályától "illik" az alsónemű viselése, de nem csak lányoknak hanem a fiúknak is. Ki kell alakulnia a személyiség határainak, és ebbe a test védelme is beletartozik.

Utána lehet nézni Vekerdy Tamás könyveiben, nagyon jó tanácsokat ad.

2018. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is baj. Én már a 2-3 éveseket sem engedném pucér seggel szaladgálni a strandon sem. Nem csak azon okból, amit az első írt, hanem higiéniai szempontokból sem. Illetve az sem elhanyagolható tényező, hogy mocskos világban élünk, és egyre több a ferde hajlamokkal megvert idióta.
2018. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettőnek igaza van. Most már itt az ősz, de szerintem jövő tavasszal inkább a húgoddal beszéld meg a dolgot, magyarázd meg, hogy nem higiénikus, meg ilyen "balesetek" is történhetnek, ami már nem illik egy nagylányhoz. Ha szeret bugyi nélkül lenni, akkor inkább aludjon hálóingben bugyi nélkül, hogy szellőzzön. De utcán mindig viseljen fehérneműt.
2018. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 vagyok, 9 éves osztálytársam menstruált, nemhogy bugyit nem hordott.. Beteges. Aztán majd apud is csodálkozik, hogy 13 évesen meg már nem hord bugyit. :D
2019. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!