Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek ha nem bírom elviselni a, , sogornőmet''?

Nem olyan rég költöztünk össze a párommal, a testvérével és az ő barátnőjével! Én már nagyon régóta nem bírom a lányt, de nem tudom megmagyarázni hogy miért. Már egy párszor vissza hallottam a barátoktól hogy neki panaszkodik ha valami problémája. Nagyon félek attól hogy én leszek elzavarva mert én még csak tanulók és nem tudok annyit beletenni! Mit tegyek?

2018. szept. 23. 14:12  Privát üzenet  

A válaszok
A barátod a tesója csajának panaszkodik?

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. szept. 23. 14:16 Privát üzenet

Össze kell ülni és megbeszélni a problémát, az, ha te is másnak mondod hogy "nem bírom őt" mert "visszahallottad" stb nem vezet a probléma megoldásához.

Vagy vele beszéled meg, vagy szerintem közösen beszéljétek meg, mit kellene tenni, hogy mindnekinek jó legyen.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. szept. 23. 15:02 Privát üzenet
Te itt 4. megtűrt személy leszel,hiszen pénzben sem tudod vállalni a költségeket.Soha nem mentem volna bele ilyen összeköltözésbe.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 23. 18:10 Privát üzenet
Van bőr a pofádon. Odaköltözöl egy kvázi idegen csaj nyakára, alig adsz bele a költségekbe és ahelyett, hogy szépen megköszönnéd, hogy az ő pénzéből (is) élsz, panaszkodsz meg megjegyzéseket teszel rá. Ki kényszerített arra, hogy vele fizettesd a lakhatásodat/kajádat, ha "nagyon régóta nem bírod"? Remélem, kirakja onnan a hálátlan ingyenélő pofádat.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. szept. 23. 19:43 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Magad sem tudod, miért nem bírod a lányt? Na, én meg az ilyen embereket nem bírnám! És a "sógornő" helyében ezek után el is akarnálak zavarni onnan.

De egyáltalán minek költöztetek össze két pár egy lakásba? Miért gondoltátok, hogy ez egyáltalán működni fog? Pláne, ha te nem bírod a lányt?

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. szept. 23. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kedves higgadtak, ti hogy vagytok képesek kulturáltan elviselni a bunkó/gonosz családtagokat?
Nem tudom elviselni a családom! Mit csináljak?
Mit csináljak, ha nincs saját szobám, és nem bírom elviselni az ezzel járó nehézségeket?
Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L
Meddig vagyok ezt köteles elviselni?
Miért nem tudják elviselni a barátom szülei hogy már kezd felnőni és mi is szeretnénk programokat csinálni? 16/L

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!