Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha ezen kiakadtam?

Baj ha ezen kiakadtam?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elfelejtettem letakarítani, a gáztüzhelyet vacsora után, amit másnap apum barátnője nehezményezett. Ezzel még nem is lett volna baj, mert az úgy oké hogy elfelejtettem letakarítani magam után és a lecseszés ezen felét teljesen jogosan kiérdemeltem. De az már rosszul esett, hogy odabökte nekem, hogy:"...te nő vagy ez a feladatod!". És hát valljuk be, elég rosszul esett. Persze nem szóltam neki vissza. Inkább lenyelem a ezt a békát. De miért kellett ezt mondania?

2018. szept. 23. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/L
2018. szept. 23. 18:40
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Lol, mindegy, melyik mondta, én leszedném a fejét mindkettőnek. Pláne, ha csak elfelejtetted, de a szándék megvolt.
2018. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráadásul csak barátnő, biztos behúznám a féket és elküldeném melegebb éghajlatra, mielőtt teljesen házi rabszolgát csinálna belőled.
2018. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a nő cseléd keltető és jo részt maguknak köszönhetik mert türik sőt ők maguk is helyeslik h lábtőrlők és a nők nézik le ahol a férfi is segit..-
2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem "nő" mint felnőtt emberre célzott, ha csávó lennél akkor "leférfizott" volna. Szerintem nincs ezzel baj, jelezte neked, hogy hello felnőtt ember vagy és emiatt felelősséged is feltakarítani magad után. Én így vettem volna, de nehéz megítélni ezt a helyzetet úgy, hogy nem ismerem az illetőt.
2018. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ki főzött rajta, amitől maszatos lett? Te vagy ő, mert ez is kérdés.
2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

"Ha ráadásul csak barátnő, biztos behúznám a féket és elküldeném melegebb éghajlatra, mielőtt teljesen házi rabszolgát csinálna belőled."


Teljesen mindegy, hogy "csak" barátnő, vagy feleség, akkor is egy közösségben élnek. Ilyen alapon nem kötelező a kiscsajnak ennie sem apuci barátnőjének a főztjéből például. Az meg mióta házi cseléd, ha a saját maga által csinált szutykot le kell takarítania?

2018. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem ezzel van a baj, nekem is szólnak, ha ilyesmivel elmaradok. De az ilyen "te nő vagy, ez a feladatod" beszólásokból biztos cirkuszt csinálnék.



#3 voltam

2018. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Apum barátnője nem szokott főzni. Igazából nem is tud valami jól. Meg aznap este a bátyám főzött és én mosogattam. Csak ugye kiment a fejemből a gáz letakarítása és ezért írtam, hogy a lecseszés azon felét teljesen jogosan megérdemeltem, hogy nem takarítottam le, csak azt nem értem miért kellett egy ilyenfajta számomra "régimódi" beszólást eleresztenie. Csak mert apum úgy nevelt minket, hogy idézem : "Teljesen mindegy, hogy fiú vagy-e vagy lány, ha ki tudod cserélni a kereket vagy tudsz főzni az nem válik a károdra!"
2018. szept. 23. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Készüljetek,h a nő szépen elfogja idegeniteni tőletek,durozsolásban jok ezek..
2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!