Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megromlott párkapcsolatot...

Megromlott párkapcsolatot helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés

Anyósnál lakunk 7 éve, van egy 4 éves gyerkőcünk is.

Anyósommal való együttélest mar nehwzen viselem, és ez miatt a párommal sem vagyok mar olyan jó viszonyban... de ő sokszor az anyja mellett áll...ő nem is akar elköltözni innen...

Azt mondta nekem kellene változni, de nekem nem fog menni... különben meg nem csk nekem kellene valtozni, hanem neki is és az anyjanak is...

Mar beleuntam hogy anyóa mindenbe beleszól... kötekszik.. érdemes még megmnteni egyáltalán ezt a kapcsolatot?

Vagy eljek tovabbra is együtt anyóssal egy házban?


2018. szept. 30. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor lehet megmenteni ezt a kapcsolatot, ha ő is hajlandó változni. Teljesen jogos, hogy külön szeretnél élni az anyósodtól. Ha ezt nem hajlandó belátni, és örökre ott akar maradni, annak ellenére, hogy megmondtad neki világosan, hogy neked ez így nem jó, akkor nem érdemes küzdeni a kapcsolatért, mert csak szenvednél benne, és úgysem változna semmi.
2018. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem megy a normális ember az anyosához lakni. Ott mindig csak egy megtűrt személy leszel.
2018. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utálhatod az anyósodat, de ne feledd, hogy ő a saját házában úgy él ahogyan neki tetszik.

Te költöztél a nyakára már hét éve, ráadásul oda is szültél.

Ha te mint "szívességi befogadott" ha beleuntál a helyzetbe, esetleg költözzél el a saját lakásodba.

Ha meg nincsen ilyen opciód, akkor jobb ha megbékélsz a helyzeteddel, mielőtt kirakja a szűrödet.

(Ráadásul a gyerek is náluk marad, ha nincsen hova menned.)

2018. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!