Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvándoroltak és itt hagyott...

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok! Ebben a rendkívüli esetben ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok!

Tegyük fel, hogy ha lezárnák a határokat, és bizonytalan idejig nem lehetne se ki se be menni....., és tegyük fel, hogy lehet hogy az internetet is elvágnák....., akkor ti melyik országot választanátok lakhegyül?


Ti akik elvándoroltak, maradnátok ahol vagytok? vagy hazajönnétek, hogy a családotokkal lehessetek?


Rokonok, szülők, nagyszülők, testvérek, barátok is, akárki, akiket itt hagytak, ti mennétek az elment rokonotok után?


Ki tudja meddig lesznek lezárva a határok, és ki meddig nem láthatja a rokonát - ha pl ez bekövetkezne valamikor esetleg



2018. okt. 2. 13:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Mi még most kivisszük magunk után akit lehet.. Otthon orvos se marad..
2018. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

*idejig = ideig

(gyorsan írtam, ha van még hiba benne, kérem nézzétek el)

2018. okt. 2. 13:28
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Maradok ahol vagyok. A jövő fontosabb, mint a múlt
2018. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Biztos, hogy Magyarországon maradnék a családommal együtt. Nem értem a sok pesszimista embert, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni! Van tanulási lehetőség, tök jó állások vannak, csak ugye ahhoz ész is kéne meg szorgalom. Egyszerűbb külföldön takarítani... Orvosok pedig nagyon is jók vannak, ez egy óriási nagy kamu és rémhírterjesztés! Divat lett Magyarországot szidni, közben egy rakás német meg holland nyugdíjas itt vásárolja a telkeket, a házakat, mert élhetőbb az ország, nem kell kerülgetni a törököket meg az arabokat.
2018. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

'lakhegyül?'


Tibet.

2018. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

4!


Nem mindenki mosogat meg takarít, aki külföldre megy. A német meg a holland nyugdíjas meg azért megy Magyarországra, mert még a 900euros minimalnyugdijabol is úgy tud ott élni, mint egy milliomos

2018. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 babyboom567 ***** válasza:
85%

LOgikai hibát vétettél.

Ha MÁR lezárták a határokat, akkor senki se be se ki.(ezt jelenti a lezárás)

Különben ha a gyerekem kimenne külföldre,és tudnám,hogy jó dolga van, nem akarnám ,hogy miattam jöjjön vissza,és gürizzen látástól vakulásik,és esetleg meghaljon a sürgősségin, mert nincs orvos.

Aki akar ,itthon is tud dolgozni, akinek meg büdös a munka annak máshol sem lesz jobb.

2018. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Szólnék a legfontosabb családtagjaimnak (3 ember) és irány Ausztria! A barátaimat sem kellene nélkülöznöm, mert egy részük már eleve kint van :)
2018. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, nem véletlenül nem lehet utazni, ahhoz valaminek történnie kell. Abban az országban maradnánk, ahol kisebb a veszély, gond, jobbak a lehetőségek.

De egyébként tényleg, ha lezárták a határt, akkor hogyan mennénk/jönnének? :D

2018. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

jaj, természetesen én is értem, hogy egy már lezárt úton nem lehet átmenni.....

ha pl tudnátok előre, hogy le lesz zárva, vagy nagyon nagyon valószínűvé válna (ha a politika nem is mondja ki nyíltan, hogy holnaptól nem lehet semerre menni), de nagyon afelé megy a dolog

akkor melyiket választjátok?

2018. okt. 2. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!