Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megszakítanátok a kapcsolat...

Ti megszakítanátok a kapcsolatot a következő rokonnal?

Figyelt kérdés

Adott egy apuka, akinek az első házasságából van egy felnőtt 30 éves nő gyereke, és újra házasodott egy 40 éves nővel, akitől szintén lett egy pici gyereke.


Az első házasságból való lány jól kijön a második feleséggel, viszont a közös gyerekkel nem tud mit kezdeni és nem érdeklődik utána sem.


Ti a második feleség helyében megszakítanátok a kapcsolatot az felnőtt előző házasságból származó lány (nő)vel?


2018. okt. 3. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem szakítanám meg egyenlőre ,mivel testvérek . Beszélnek a lánnyal a feleség helyében amúgy is jóba vannak és megkérdeznem miért van így . Próbalnek hatni rá hogy a testvére és legalább kicsit közeledjen. De ha megmondja a valódi okot amiért nem érdekli a testvér lehet megvan a megoldás is ...
2018. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

NEm.

Lehet, hoyg ő évek óta vágyik gyerekre, és nem sikerül neki, ezért "nem tud mit kezdeni" a kistesóval.

Vagy csak furcsa neki 30 évesen tesóvá válni.


Én inkább megbeszélném vele, ha amúgyis jól kijövünk.


Amúgy meg nem kötelessége szeretni mindenkit, meg érdeklődni mindenki után csak azért, mert a vér összeköt...

2018. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Elvégre a mostohalánya lett, miután a faterral összejött. Persze csak akkor legyenek jó viszonyban, ha fater tartja a kapcsolatot a lánnyal. Ha nem, akkor igazából semmi közük egymáshoz. Bár igazából ilyen idősen akár lehetnének barátnők is...

A pici gyerekekkel sok ember nem tud mit kezdeni. Pl nekem anno volt egy párom, aki bele volt bolondulva az unokaöccseibe.. Na, mi azért is mentünk szét ,mert én nem tudtam mit kezdeni a kissrácokkal, egyszerűen nem nagyon érdekeltek a gyerekek.. Szval...

2018. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Fura lenne, hogy ennyire nem tud vele mit kezdeni, de van, akinek nem való saját gyerek sem. De mivel rokon, így találkoznék vele.
2018. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nem kell, hogy kapcsolatot tartson a lány a gyerekkel és érdeklődnie se kell róla. Ők, hogy biológiailag féltestverek, de ez soha nem lesz testvéri kapcsolat
2018. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Azért mert valaki nem tud mit kezdeni egy gyerekkel, attól még az apja az apja marad mindig. Az meg, hogy a második feleség ezért azon gondolkodik, hogy nem fogja tartani az illetővel a kapcsolatot, az magát a kapcsolatot is minősíti. Koránt sem lehet jó egyébként a nagyobb gyerek-második feleség között a kapcsolat. Szerintem a nagy gyerek, csak az apja miatt viseli el az adott nőt, de lélekben nagyon távol áll tőle. Nem véletlenül kerüli az új gyerekkel a dolgokat.


Ez egy muszáj rokonság. Amit minden normális ember a háta közepére kíván-úgy őszintén. De a béke kedvéért inkább hallgat, és nézi az apja érdekét.

2018. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nálam 21 évvel fiatalabb az öcsém, a lányomat meg 22 évesen szültem, így testvérként én se nagyon tudok mit kezdeni apám másik gyerekével. Ettől függetlenül a barátnőjével nem vagyok rosszban, tartjuk a kapcsolatot. Mondjuk évente 2-3x találkozunk mert nem egy országban lakunk.
2018. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért szakítanám meg vele a kapcsolatot? Eszembe sem jutna, ha mindössze annyi a "bűne", hogy nem tud mit kezdeni és nem érdeklődik a féltestvére iránt. Amúgy meg ez az idők során még változhat is. Ha nincs irányában semmi rosszindulat, eszembe nem jutna ilyen hülyeség, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot, főleg, ha addig jól kijöttünk.
2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha jól kijönnek, miért szakítaná meg a kapcsolatot?

De egyébként meg akinek pici gyereke van, az általában mindig a gyerekével van, és gondolatai is folyton körülötte járnak, tehát akár érdeklődnek babája iránt, akár nem, úgyis mesélni fog róla.


Te ki vagy a sztoriban? A sz..keverő szomszéd, első feleség, anyós stb., akinek semmi köze nem kéne, hogy legyen hozzá? :DDD

2018. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy a második feleség?
2018. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!