Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élünk a párommal 3éve....

Csakazért kérdése:

Együtt élünk a párommal 3éve. Ő 18év házasság után vált el a feleségétől. Eddig Minden rendben volt, de a volt felesége kórházba kerül és azóta mintha kicserélték volna rengeteg időt tölt a kórházban vele. Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

18 év az sok idő.

Ha nem tudod elfogadni a helyzetet, ne maradj vele

2018. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem. 18 evet élt azzal a nővel aki kórházba került. A feleség 18 évig kitartott mellette , te 3 év után feladnád az első "nem tetszem " dolog miatt. Nem tudom gyerek van e , nekem is elváltak a szüleim de ha temetés volt a családba beszéltek , ami normális szerintem mert ők is 15 évig voltak házasok. Ha a volt feleség a kórházból hazamegy és meg után a is tartják napi szinten a kapcsolatot -beszélgess vele erről. Addig ne !

Engem is biztos h borzasztóan zavarna, de lehet feleslegesen aggódsz,feleslegesen vitáznál és ha tényleg Nincs olyan dolog ami miatt aggódnod kellene, akkor a párodnak is rosszul fog esni hogy kételkedsz benne.

2018. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki haldoklik, és 18 évig együtt élt a másikkal, az a minimum, hogy látogatja az akivel ennyi időt együtt élt.


Ennyire embertelen, hogy bírsz lenni? Mi lenne, ha te lennél az adott nő helyébe?

2018. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Latod a hazassag eros kotelek

Egy ember nem tudja szettepni es semmive tenni

A kozos mult orok kotelek

Te pedig oszinten csak egy baratno vagy

2018. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

4# gondolom egy rég megcsalt feleség/férj vagy.

Feleseget akkor hagyja el valaki másért ha jobban szereti mint az elmúlt akar 18evnel is az új barátnőt:)

Szerintem azért mert a házasság kudarcba fullad nem kell a halalat kívánni a másiknak, normális dolognak tartom hogy ennyi év után segít ha tud.

Arról nem beszélve h a körülményeket ne m tudjuk, lehet a volt feleségnek nincs senkije azt meg nem akarja a volt férj h a kutya se nyissa rá az ajtót a kórházba. De ez másik téma

2018. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Van képzelőerőd?

Képzeld el a fordított helyzetet! - és mindjárt másképp látod a dolgokat.

2018. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok! Isten ments,hogy valakinek a halálát kívánjam.Én vásároltam be és csomagoltam neki a kórházba pizsamát fehérneműt,megpróbálok mindenben segíteni,csak ez a hónapok óta tartó helyzet már kezd nyomasztani.Csak erről beszél szinte.Műszakot cserél hogy bemehessen hozzá többször egy héten,van hogy bent éjszakázik vele.Felnőtt fiuk van és testvérei,szülei.Talán ők is kivehetnék a részüket ebből.
2018. okt. 14. 14:09
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell feltekenykedni. Ez masrol szol.
2018. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem erted ?

Ok ketten orokre osszetartoznak ezert van vele regen joban most rosszban is.

Kerdezo nem veled van...

2018. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Aztán hogy adod elő?

"Drágám elhagylak mert sokat jársz a volt feleségedhez a kórházba" vagy " Nem lehetne hogy kevesebbszer mész az exedhez a kórházba?" Ha hónapok óta így megy akkor biztos nem megfázott. Az előzményeket, a válasuk okait, hogy ki hagyott ott kit, miért váltak nem tudjuk. De a faszi még szereti az biztos.

2018. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!