Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan verset...

Tudnátok mondani olyan verset vagy idézetet, ami egy keresztanyától szól egy keresztgyermeknek?

Figyelt kérdés

Beírtam keresőbe, de többnyire olyanokat találtam, ami egy keresztgyerektől szóltak a keresztanyának.

Köszönöm a segítséget!:)


2018. okt. 19. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Egy ige a Bibliából miért nem elég jó? Vagy ez is csak egy látszat keresztelő lesz?
2018. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem olyat szeretnék, hogy Isten ezt meg azt csinálta, hanem olyat, hogy milyen a kötődés a keresztanya és keresztgyermeke között.Egy olyat, ami arról szól milyen a kötelékünk.És nem keresztelőre lesz, hanem csak egy ajándékra akarom rátenni a szülőknek(és persze a gyermeknek is).Magamtól nem vagyok elég kreatív, hogy kitaláljak egy verset(sajnos), ezért kértem segítséget, hátha valaki tudna.:)
2018. okt. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!