Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukákat kérdeznék akiknek...

Anyukákat kérdeznék akiknek kisebb lányuk van 4-6 éves körüli és új párkapcsolatban élnek nem a gyerek apjával?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy működik az esti fürdetés? A párotok fürdeti a lánykátokat? Mennyire elfogadott dolog? Hogy álltok ehhez a témához? Lehet hülye kérdés de foglalkoztat.

Értelmes válaszokat köszönöm előre is!


2018. okt. 23. 16:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
23%
Kérdezd meg a gyerek apját, mi a véleménye róla. Ha neki nincs ellene kifogása, se neked, és a párod szívesen csinálná, akkor fürdetheti.
2018. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek egy párt, ahol a nevelőapa fürdeti a nevelt lányát. Szereti őt nagyon. Ez náluk, azt hiszem, az esti rituálé része, mert egyszer mondta, hogy ilyenkor nem veszi fel a telefont sem, hanem fürdés, játszás van hármasban.
2018. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan fiam van és nincs új párom, úgyhogy lehet a véleményem se lényeges, de én nem akarnám, hogy fürdesse. Vigye játszótérre, meséljen, játsszon vele. De miért akarná fürdetni?
2018. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Hat estenkent neki kellene furdetni ha vissza mennek 3 műszakba dolgozni. Délutános héten nem tudnám fürdetni szokott időben. Azért kérdezem.
2018. okt. 23. 17:04
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk így más.
2018. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Amúgy a saját apja nem merte fürdetni soha. De a mostani páromnak nincs ellenére.
2018. okt. 23. 17:08
 7/48 anonim ***** válasza:
28%

6 éves lányom van. Annyit kell neki segíteni a fürdéskor, hogy az egyik kezét fogom, amikor belép és amikor kilép a kádból (már jó ideje így van). Szóval nem egy nagy kaland.

Ettől függetlenül nekem az a véleményem, hogy nem költöztetném össze a lányomat egy idegen férfival, bármilyen korú is a gyerek. És most erre te nyilván azt fogod írni, hogy nem idegen. De bizony, hogy az.

2018. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, hogy most le leszek pontozva, de én félteném a kislányomat. Annyi borzalmat lehet hallani a mai világban. :( Szerintem tudod mire gondolok.

Apaként pedig biztosan nem nézném jó szemmel, hogy egy idegen férfi mossa a kis testét.

2018. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként fürdesd akkor nem szokott időben.
2018. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. okt. 23. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!