Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elkuldenétek a gyereketeket...

Ti elkuldenétek a gyereketeket a lakasotokbol ha nem tud félretenni havonta a fizetésből?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek együtt az ő lakásában.Masfel éve jöttünk össze. Nekem is van lakásom melyben a 27 éves lányom lakik. Van még egy fiam aki kiskorú ő velünk él. Élettársam nem hagy békén, hogy időt szabott a nagylanyomnak meddig lakhat az én lakasomba max 2 év. Azalatt tegyen félre és ha nem tud hagyja el a lakást/ pedig nem tud mert autót törleszt és Funda lakáskasszat is fizet közbe/ adjuk ki albérletbe vagy a gyerekemmel fizettessek albérletet. Az alberletbol pedig tegyek félre másik gyerek jövőjére valamennyit a többit tegyem be a közösbe - így mondta. Mert h akkor minek lakik ott ha nem tud félre tenni. Meg h a nagylanyom az ő zsebebol is veszi ki a pénzt. Mert így h ott lakik nem tudjuk kiadni. Ti állítanatok a gyereketeknek ilyen szankciót?
2018. okt. 24. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
91%
Én önként tipliznék onnan ahol anyámnak a farok a fontosabb..
2018. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
95%
Én a fa.sz.ogánynak állítanék szankciót, ha nem törődik a maga dolgával de nagyon sürgősen.
2018. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
93%

Egyessel értek egyet.

Undorító, hogy megfordult a fejedben. Mi az, hogy az ő zsebéből vonja ki a pénzt...

A lányod fizeti a rezsit meg a többit? Gondolom igen, épp csak albérleti díjat nem. A ti zsebetekbe...:D Ha kitennéd emiatt, én az életben nem állnék szóba veled az ő helyébe. Látszik, hogy 40-50 közt mennyire fontos a friss fallosz...

Mi az, hogy a párod ad ultimátumot a TE tulajdonodra. Konolyan, miben károsít meg titeket annyira, hogy ott lakik a lányod...

2018. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
71%
Egy pasi miatt biztos nem. Semmi köze a lakáshoz, azt csinálsz, amit akarsz. Az más kérdés, h miért nem tud a lány felretenni. Én úgy félre tudtam tenni, hogy 120ezret kerestem, albérletet fizettem, egyetemre jártam + 8 órába dolgozni (A fundamenta max. 40ezer ft lehet)
2018. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
91%

????

Hogy fordulhat meg ilyen egyáltalán a fejedben?????

2018. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
28%

????


Hogy fordulhat meg ilyen egyáltalán a fejedben?????


Mert nő,akinek a régi gyerek csak pup,szemét,az uj mozaik a fontos.

2018. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
91%

Neked egy ilyen ember az élettársad? és ezt te hagyod, hogy így ugasson a gyerekedről?


Te leteszed neki a fizudat, hogy ott élsz ennél a hagy ne mondjam minél?

2018. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
92%
A palid egy pénzéhes szar alak. Mit rendezkedik a TE kégliddel? Neked meg megfordul a fejedben hogy "szót fogadsz" neki?
2018. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
90%

Az Ő zsebéből veszi ki a pénzt a lányod, mert nem fizet albit??

Őurasága mennyit fizet neked a takarításért, főzésért, mosásért, mosogatásért?

Őurasága a TE idődet rabolja mindazzal, amit nem, vagy ritkábban kéne csinálnod.

Legközelebb tőled és gyerekedért is felszámol majd lakhatási díjat?

Olyan gyorsan szabadulnék meg tőle, amilyen gyorsan csak lehet, hiszen nem az utcára kéne menned fiaddal.

2018. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!