Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok a párotok családjával?

Figyelt kérdés

Nálunk a párom az én családommal nagyon jól kijön,mindenki szereti és családtagnak tekintik. Náluk viszont az apukája és az ikertestvére engem egyáltalán nem kedvel,állandóan elhordanak a hátam mögött mindennek. Többször is kérdeztem már,hogy pontosan mi a bajuk, de szerintem még maguk sem tudják. Ez nekem iszonyat rosszul esik,már ott tart a dolog,hogy azt mondják, amíg a párom velem van együtt nem is akarnak vele beszélni, mert ellenszenves lett nekik ő is mióta együtt vagyunk. Szerencsére az anyukájával jó a viszonyom, de attól tartok ez csak szemtől szemben van így, és valójában ő is azt várja mikor megyünk külön végre.

Próbálok nem emészteni magam emiatt, de nem tudom mivel vívtam ki ezt az ellenszenvet így még jobban bánt,hogy ennyire utálnak. Az is bánt, hogy miattam a páromat büntetik és mára már vele se nagyon beszélnek. Már nem próbálok a kedvükben járni és azon vagyok,hogy ne érdekeljen ennyire a véleményük, de nem könnyű. Más is van ilyen helyzetben?


2018. nov. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
27 éve nem tartja a kapcsolatot a szüleivel,amiket mesélt jobb is h nem ismerem őket. Én sem tartom a családommal a kapcsolatot sulyos dolog miatt,kiskorúként családon belüli nemi erőszak alkohol erőszakos vallásos fanatikusság. Sok családot látva,jobb ez igy azt hiszem,nyugodt életünk van..
2018. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenben, ő sem tartja velük a kapcsolatot
2018. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Más kontinensen élnek, csak alapszinten beszélem a nyelvüket, eddig két alkalommal találkoztunk az évek alatt, illetve amikor a férjemmel Skypeon beszélnek, akkor be szoktam köszönni és beszélek velük pár percet. Kedves, jószívű emberek, de egy fél világ van köztünk. Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a szituációval, jobb nem is lehetne számomra. Az én családommal nem tartom a kapcsolatot, hasonló okok miatt, mint az első válaszoló.
2018. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi külföldön élünk,és ez miatt ritkán találkozunk.Azóta,hogy ez van nagyon jó a viszonyunk .Skype,vagy telefon,és évente egyszeri találkozás.Elötte sokszor voltak nézeteltéréseink,de a ritkább találkozások a kapcsolatunk javára vált.Szerintem ha tehetitek,ne találkozzatok sürün .
2018. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól kijövök a párom családjával, szinte már engem is családtagnak tekintenek, hihetetlenül kedves és jófej emberek. A párom is kijön az én családommal, úgyhogy összességében örülök, hogy nincsenek problémák.
2018. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
apját nem ismerem, az anyja velünk lakik. rendes aranyos nő. amikor az én anyám jött látogatni (külföld szintén, szóval ez úgy két éve először történt meg) vele is jól kijöttek, beszélgettek amennyit tudtak (angolul tudunk kommunikálni de anyám annyira nem beszéli jól) és most is tartják a kapcsolatot. a párom unokatesói, barátai nekem is barátaim lettek (90%ban, de amelyik nem, az se gáz mert amúgy se igazán tartja egyikkel se a kapcsolatot pedig ők közel élnek. szerencsémre nem egy ilyen nagy családos ember a párom). szóval nálunk minden oké. a te helyzetedben tényleg csak annyit lehet tenni hogy lesz a r od. ha a párodat nem zavarja a dolog, akkor meg főleg. néhány ember csak simán egy szemét f a sz és semmit nem kell csinálnod hogy roha dékok legyenek veled.. sajnos ez ilyen. szóval ne emészd magad emiatt. nem a te hibád.
2018. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!